Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves lány vagyok. A menstru...

19 éves lány vagyok. A menstruációm eléggé rendszertelen, van, hogy 28 napra és van, hogy 34 napra jön meg. Most a 40-dik napban vagyok, és mindig nem jött meg, sőt csináltam tesztet is, ami negatív lett. Mi lehet a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, bár én azért még 2-3 nap múlva tesztelnék... :)
2011. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 19 éves vagyok és nekem is rendszertelen a menszim volt hogy 2 hónapig sem jött meg elmentem dokihoz mert azt hittem hogy terhes vagyok kiderült hogy cisztám van de kivan fakadva mielőtt megvizsgált azelőtti pár napban fakadt ki,ezért nem jött meg.most aloe verás méhpempőt szedek,mert babát szeretnénk a párommal én dec.8-ra nem várom a ciklus.hu- szerint (de kiszámíthatatlan ilyen rendszertelen menszinél.2011.11.28.-án a jobb petefészkemnél szúrkálást éreztem és barnáztam is pár cseppet2-3 napi mostmár az sincs ,lehet hogy megfog jönni nem tudom várok,és ha nemjön akkor tesztelek. Orvoshoz fordulj szerintem veszteni nem vesztesz vele.(én is féltem mint a sz**r)még mondta adoki is hogy ennyire nem kell félni ne remegjek már..= )
2011. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik barátnőmnek mai napig így van.sőt van hogy meg se jön neki 1-2 hónapon keresztül.Most 21 éves és a nőgyógyász írt fel neki fogamzásgátlót hogy majd attól rendszeres lesz,de még nem az igazi neki,de azt mondta a doki hogy nem baj van akinek egész életében így van vagy hogy meg se jön...kicsit gyengébb típus ennyi az egész..de azért menj el dokihoz
2011. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!