Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után terhesség?

Abortusz után terhesség?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jó barátomnak ma volt az abortusza, lelkieken nagyon kikészült a dologtól, mert gyógyszer mellett esett teherbe. A műtét napján (az az utána) a barátja bekattant, és megerőszakolta otthon, pedig én is ismertem, egyáltalán nem vallott rá. Nem élvezett bele a lányba. Viszont, segíteni szeretnék. Hatósághoz is szeretnék fordulni. Viszont azt is tudni szeretném, hogy lehetséges e,hogy egyből teherbe essen, és hogyan bírnék segíteni, mert csak hozzám tud fordulni. Kérlek kezeljétek kulturáltan a dolgot!
2011. nov. 25. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, szinte 0% annak, hogy teherbe esett ismét. A lány pedig lehető leghamarabb menjen orvoshoz, még most éjjel is jobb lenne, mint majd reggel, minél előbb látleletet kell vetetni, és szakvéleményt iratni, amiben a doki leírja, hogy ezen és ezen okok miatt az a véleménye, hogy erőszak történt. Megvan ennek a hivatalos formája, azt majd a doki tudja. Ezzel a papírral lehet menni a rendőrségre, és feljelentést kell tenni a pasas ellen. Jobbulást a lánynak.
2011. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
0%? Én úgy olvastam, hogy akkor fogékonyabb. :S De nagyon hálás vagyok az értelmes válaszért. Legalább a terhesség miatt nem kell aggódnunk, a teste ettől is rettenetesen kikészült. Sajnos, legközelebb a hatósági dolgokat reggel tudjuk intézni, mivel azonnal ki írtam a dolgot, amikor megtudtam és innen éjszaka szinte semmi tömegközlekedési jármű nem jár.
2011. nov. 26. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkora kamu!
2011. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
abortusz után lehet a leghamarabb teherbe esni. de ha rögtön megerőszakolta az eléggé fájhatott neki, mivel 6 hétig szexelni sem lehet, szóval orvoshoz kell vinni. belül vérezhet is.
2011. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hatóságokat telefonon hívod, te értelmetlen. Miért nem vagy már ágyban, ahelyett, h itt szórakozol kamu kérdéseket kitalálva?
2011. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha nem fűznél hozzá ilyen értelmetlen hozzászólásokat, semmi szükség arra, hogy te is rá tegyél egy lapáttal!
2011. nov. 26. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
pffff Kamu!!
2011. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ilyennel nem viccel!!! Segíteni akar másnak...úgy hogy tőletek kér segítséget! Érthető!!! És ha ilyennel viccel, akkor nagyon nincs humorérzéke! Hisz én tudom miről van szó....átéltem ilyet....és nem vicces! Segítsetek neki, ha hazudik legrosszabb esetben a válaszokkal fel lehet készíteni ha tényleg történik ilyen! De szerintem nincs benne hazugság! Jó bulást a barátnődnek! És hívjátok ki a rendőröket, de az is lehet hogy a lány nem akarja....ebbe még nem gondoltatok bele???????????? Na mind1!
2011. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem biztos nem lehet terhes, mert 1 nappal az ab. után a teste még úgy viselkedik, mintha még mindig babás lenne. Legalább is józan paraszti ésszel így gondolom, ekkor peteérése sem lehet.

Az erőszak miatt látlelet, rendőrség, de számolni kell azzal, hogy aki ilyen bunkó és brutális, ettől még inkább bevadul. Költözzön el a barátnőd ha a pasival lakik, vagy dobja ki a szűrét ha övé a lakás, zárcsere stb.

2011. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!