Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érzéstelenitő befolyásolhat...

Az érzéstelenitő befolyásolhatja-e a terhességet a nagyon korai szakaszban? SÜRGÖS!

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy holnap apró sebészeti beavatkozásra kell menjek (benőtt köröm kivágása) és remélem, hogy terhes vagyok, de még nem tudom, a következő napokra nem várom a mensit. Vajon nagy baj, ha közben beágyazódott már, és én érzéstelenitőt kapok?

Az első terhességemnél pont ez történt, amikor a fogászaton érzéstelenitettek, közben én terhes voltam, de nem tudtam. Hála Istennek semmi baj nem történt sem a terhesség alatt, sem a babámmal.

Köszi a válaszokat!


2011. nov. 29. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a dokiktól... én anno így voltam mikor megfáztam, h elképzelhető, h babát várok, így is beszedhetem e a gyógyszert amit a háziorvos felírt.

Akkor kiderült, h még nem volt baba... rá kb 3-4 hónappal később érkezett.

Szóval szólj, h lehet, h terhes vagy, de nem biztos, még korai vagy.


30 h km

2011. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Az ilyen korai terhességnél semmi gond nem lehet ebből,az első pár hétben semmi összeköttetés nincs az anya és a pici között.De ha biztosra akarsz menni említsd meg az orvosnak hogy esélyes vagy a terhességre és nem-e okozhat gondot az érzéstelenités.

2011. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyajegyet vettek le a nemvárt napján, kaptam érzéstelenítő injekcíót , dokinak mondtam, hogy lehet terhes vagyok de még nem tudom, azt mondta semmi kárt nem okozhat ha az vagyok, nem is lett gond.
2011. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!