Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után mindig...

Szeretkezés után mindig kifolyik belőlem a sperma. Miért?

Figyelt kérdés
2007. júl. 24. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az csak egy része!Hidd el a többi kis ficó megindul, hogy meghódítsa a petédet és megfoganjon a bébi!
2007. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
szerintem álljál gyertyába pár percig, ameddig betalálnak a kis ürgék, aztán már folyhat ki :)
2007. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Az elöttem szóló, (Már bocsika), lehet azt"hiszi" hogy te teherbe szeretnél esni! lehet igyvan, lehet nem.

SZÓVAL:azért folyik ki, mert amit "belédereszt"(de csunya szóval irtam) az a mennyiség több annál, mint amennyit a te hüvejed elbir, igy kifolyik. Az a valami (nem tom mivel irjam) cseppfplyós, így nem tud hejet"nyomni" magának ott bennt, igy csak egy ut van amerre mehet, és az arra van, amerre bement! Sajnos ez ellen nem lehet tenni! És ha az ember gyertyába megy, akkor is kijön akkor amikor lefekszik, vagy feláll/leül, mert másfele nem mehet, a gyertya inkább arra tud szolgálni, hogy könnyebben teherbe essen az ember...

2007. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát tudod ez azért van, mert nem tud felszívódni ugyanis spermával sperma váladék is üdül. Mindenkinek kifolyik, ettől függetlenül több millióan vesznek irányt a petefészek felé a megtermékenyülés reményében. Ne aggódj, ez természetes.
2007. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Mindenkinek kifolyik valamennyi. Ezért szoktak zuhanyozni szeretkezés után a nők nagy része.
2007. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
az a szemét gravitáció.... :)
2010. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!