Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély spontán terhessé...

Van még esély spontán terhességre?

Figyelt kérdés
A jobb oldali petevezetőmet műtét útján eltávolították. A bal oldali elvileg átjárható, de még átjárhatósági előtt méhenkívüli terhesség volt benne.Lombikom volt, nem sikerült. Ezután csináltattam meg maszek alapon az átjárhatóságit, ami elvileg jó eredménnyel zárult. Minden hónapban reménykedem azóta is. Máskülönben rendben vagyunk. Miért nem ajándékoz meg a sors? Annyira magam alatt vagyok! Néha totál kikapcsolok, de pl most is előjött, hogy nekem már nem lehet gyerekem? Van még esélyem? Volt így valaki?
2011. dec. 1. 22:21
 1/6 F.B.I. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mindig van remény. Ha egy orvos azt mondja, hogy a petevezetőd átjárható,akkor az így is van. Azzal,hogy 1 petefészked van egyértelmű, hogy nehezebb helyzetben vagy, de nem kell feladni. Hány lombikod volt? Inszeminációd volt már? a párodat megvizsgálták már?


Biztosan elmondták már neked, ha nagyon stresszelsz, az is gátolja a termékenységet, ami teljesen igaz, és leveledből ítélve, te elég ideges típus lehetsz. Ha megfogadod a tanácsom:


Párodat küld el spermavizsgálatra.!

Te vetess le egy alap hormonszintes vérvételi panelt!

kérdezz utána az inseminátió-nak!

Kérdezz utána a Clomi-phen citrát gyógyszernek!


ha beszélsz egy jó meddőségi szakemberrel ,akkor nagyon nagyra nőnek az esélyeid, hogy a következő egy évben teherbe ess. Lombik? hányszor voltál?

2011. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy lombik volt, de nem idén. A férjemmel minden rendben, megvoltak a vizsgálatok. Két petefészkem van, és egy petevezetőm, ami elvileg átjárható. Kérdés, hogy az ú.n csillókban keletkezett-e kár a méhenkívüli miatt. Van olyan orvos aki lombikra küldött, de van olyan, aki azt mondta nem szabad feladni, van esélyem. Már lemondtam párszor... Néha (pl egy éve is) így volt igazából, de most 3 hója érzem azt, hogy nem adhatom fel, pl újra ovutesztelek, de nem tudom van-e értelme. Szeretnék spontán terhes lenni, és ilyenkor elkap egy rossz érzés, meg kételkedem, hogy miért nem? Mit tegyek. Milyen vitamint szedjek? Anno felmerült, hogy a closti elvékonyította a méhnyálkahártyát, ezért nem tudott jó helyre beágyazódni, de nem tudom, hogy ez lehetett-e az oka a méhenkívülinek, hogy vékony volt a méhnyálkahártya. Egyszóval néha nagyon be tudok fordulni emiatt :-(
2011. dec. 1. 22:44
 3/6 F.B.I. ***** válasza:
100%

Ha megfogadod a tanácsomat, akkor nem feszülsz rá a dologra! tervezd meg a következő évedet gyermek nélkülinek, akkor nem leszel görcsös!

de figyelj magadra is !, ami azt jelenti, hogy legyél kiegyensúlyozott, táplálkozz rendszeresen,napi 5-ször, és estére ne egyél sokat, de ehetsz! ha dohányzol, akkor próbáld ki az elektromos cigit, valakinek bejön, te is lehetsz 1 közülük.

és ami a legfontosabb! mért a hőmérsékletedet, jegyezd fel! vezesd a naptárat, és próbálkozzatok főleg azokon a napokon, amikorra gondolod az ovulációdat. De egy a lényeg nyugodtan ne pedig feszülten!és ne akarj megrögzötten gyermeket , próbáld úgy megélni a következő évet, hogy ketten vagytok, és még most bármit megtehettek.


ha letelik az év és nem estél teherbe, akkor sem kell sírni, mert lehetsz terhes, csak a spontán terhességnek az esélye nagyon kicsi, Ekkor keress fel egy szakembert, aki a meddőségi program minden lépcsőjén végigvisz,aminek a végén a párok 95%-nak gyermeke születik! sok sikert!


Nagyon sok párnak azért nincs gyermeke, mert annyira akarnak, hogy, hogy a szervezetük tiltakozik ellen a sok stresszhormon nem engedi a teherbeesést. ezért Nyugi! és hajrá!

2011. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úr isten...Borzasztó végig olvasni a soraidat!

Szívemből kívánom,hogy sikerüljön teherbeesned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A remény hal meg utóljára!

SOK SIKERT!!!!!!!!!!!

2011. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 2. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhebeesést a lelki állapot is befolyásolja, próbálj nyugot maradni nem izgulni. Keress vmi hobbit akár, pl. joga. Tényleg fontos a lelki állapotod, főleg ezen a téren. Nagy mértékben befolyásolja.
2011. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!