Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült az Inszeminácio...

Ha sikerült az Inszeminácio akkor éreztetek valamit? A párotoknak milyen eredménye volt?

Figyelt kérdés
Hányadik ciklusnapig használtátok az utrogestan hüvelykupot ha nem sikerült az inszem?Nekem egy hete volt a második inszemem,a páromnak 5 millio mozgo spermája van.Ezután már lombik lesz.Köszi
2011. dec. 4. 08:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Oyanra gondolok hogyha sikerült hogy haspuffadás volt e vagy görcsölés stb..
2011. dec. 4. 08:48
 2/26 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez engem is érdekelne. Nekünk hétfőn lesz a 2. inszem, teljesen ugyanúgy vagyunk mint ti. Te már érzel esetleg valamit, amit az előzőnél nem?
2011. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi.elöszöris szoritok nektek!Mennyi a párod eredménye pontosan?neki is pont 5millio mozgo van?Nem érzek semmi különöset.Mi lombikra megyünk ha most nem jön össze.ti még hány inszemet probáltok?Sajna 5millioval kevés az esély,ezt doki mondta:((nektek is mondott hasonlot?és tdjátok hogy miért lassu a párodé?köszi
2011. dec. 4. 10:42
 4/26 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi! :) Én is nagyon szurkolok nektek. Igen, sajnos nálunk is csak 5 millió a spermaszám, ráadásul az egyéb eredmények is gyengécskék (gyorsaság, meg ilyenek). Nálunk is lombik lesz, ha ez nem jön össze, és minket sem kecsegtettek semmi jóval sajnos. Szerintem a rossz eredményekben közrejátszik nálunk a stressz is, elég zűrös munkája van férjemnek, meg hát nem 20 éves, gondolom ez is számít... :)
2011. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nálunk van sok millio spermája a férjemnek de abbol csak 5 millio a mozgo:(nekem még 1 hetem van a nemvártig.Jaj egy fontos kérdés,te hányadik ciklusnapig használod az utrogestan kupot?Szoval 28 napos a ciklus és kb a 30 napi ha használom az elég?ott már pozitivnak kéne lenni a tesztnek?Köszi
2011. dec. 5. 09:34
 6/26 anonim ***** válasza:
Na ma nekem is megvolt az inszem! :) 16-án kell mennem vissza. Én addig szedtem a kúpot, amíg meg nem mondták a meddőségiben, hogy nincs baba, így nekem végülis 3 szem maradt, mert 13. napon még reggel bevettem, de este már nem. Nálunk is 5 millió a mozgó, csak rosszul fejeztem ki magam. Majd mindenképpen írd ám meg, hogy sikerült-e!!! :) :)
2011. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
jaj szoritok neked!!!!Majd megirom de te is:)
2011. dec. 6. 15:41
 8/26 A kérdező kommentje:
És te milyen reményeket füzöl hozzá,sikerülhet 5 millioval?akkor ha a menzeszem 30-ik napján még használom az utrot és a 31-ediktöl már nem az nem baj?kimutatná már?
2011. dec. 6. 15:44
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen megírom, hogy sikerült-e. Reménykedem-e? Hát persze, de a szívem mélyén tudom, hogy nem fog összejönni, mondta a doki, hogy nagyon kicsi az esély akkor is, ha minden rendben van, hát még így. Ráadásul tegnap vérezgettem is, ilyen múltkor nem volt, úgyhogy kicsit megijedtem... :(

Én addig szedtem az utrogestant, amíg ki nem derült, hogy nem sikerült, de szerintem nem akkora gond, ha az utolsó napokon nem szeded be... :) :)

2011. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
mind a két doboznyi utrot be kell szedni?én napi 3x1-et szedek,te?Remélem összejön azért nekünk is,habár én sem reménykedek,csak egy picit:)majd ird meg.
2011. dec. 7. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!