Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ilyen problém...

Lehetséges, hogy ilyen problémamentes legyen, vagy csak ezután jön a fekete leves?

Figyelt kérdés
Három napja késik a menzesz, három pozitív terhességi tesztem van, de úgy igazán nem érzek semmit egy kis enyhe cicifeszülésen kívül. Vagy majd csak ezután jönnek a tünetek?
2011. dec. 4. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezután jöhetnek a tünetek, de nem feltétlen. Minden nö más, minden terhesség más.

Korai még a terhességed, ha majd jobban emelkedik a hcg szinted, akkor jobban fog feszülni a cicid, talán nem fogod kívánni az ételeket. Lehet, hogy nem leszel hányós, csak émelygős.

Én 6 napja teszteltem pozit, én is csak mellfeszülést érzek, elérzékenyülök gyakran, fáradt vagyok mindig és nincs étvágyam.

2011. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Jajjj olyan jó én úgy örülök ennek az egésznek, hogy még azt sem fogom bánni, ha rosszul leszek:)))))! Jó babavárást nekünk:)!
2011. dec. 4. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az eleje az álomvilág :) a hatodik hétig én is azt mondtam, EZ a terhesség? Ez a nagy rosszullét? na ne félj, utána jött aminek jönni kellett... minden gondolatomat ezerszer visszaszívtam :))))
2011. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elején vagy még. Mikor terhes voltam nálam is később jelentkeztek a tünetek. Az első pár héten semmi, aztán 3 hónapig úgy éreztem, hogy leszakad a mellem és állandóan álmos voltam, ja és mindig pisilnem kellett. Később nem érzékeny lettem, hanem állandó röhögés kínzott. Mikor ez is elmúlt, akkor jött az evési kényszer, gyomorégés és szörnyen fájtak a csontjaim. Van olyan ismerősöm, akinek egyáltalán semmi panasza nem volt a puffadáson és gázosodáson kívül. Nekem leginkább a röhögős időszak hiányzik. Az nagyon jó volt. Mások állandóan sírnak én meg bármin képes voltam fetrengve röhögni.
2011. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok. Nekem ez a második terhességem. Az elsönél sem voltak fene nagy rosszulléteim, émelyegtem, de egyszersem hánytam.

Van egy kedves ismerösöm, most 13 hetes, ikres kismami. Nem hányt, nem volt rosszul, kicsi émelygés és kész. Pedig kétpetéjü babákat vár.

Kedves Kérdező, Neked is boldog babavárást. Mikor mész elsö uh-ra?

2011. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezután jön még a java. Én ötödik hetes vagyok és már napról napra jobban érzem a tüneteket. Van már két gyermekem, mindkettőnél így indult. Az elsővel félidőig hánytam reggelente, a másodikkal 16 hétig. Most nem tudom mi lesz.. Lehet,hogy megúszod-lehet,hogy nem.
2011. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem még az elején semmit a fáradtságon kivül... én is érzékenyebb lettem, mindenen tudtam/tudok bőgni.

később a 12. hét után kezdődtek a reggeli rosszullétek, hányások, gyengeségérzet, szagérzékenység (nekem csak a fűszerekre jött ki) Aztán szépen lassan ezek is elmúltak és a helyébe jött az állandóan "hűű,de ennék valamit" érzés."

Meg most már a gyakoribb vizelési inger.

Mondjuk nem törvényszerű, h neked is legyenek tüneteid, de eleinte még max a fáradtság lesz az, amit érezni fogsz ... :)

Boldog babavárást!


31 h km

2011. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem álomterhességem volt. :) Egyszer sem voltam rosszul, a terhestünetem csak annyi volt, hogy a mellem feszült, megnőtt, de annak is csak örültem, mivel nem vagyok nagy mellekkel megáldva. :D A 9 hónap alatt egyetlen egyszer hánytam, mikor nagyon behabzsoltam egy kajából. De sem émelygés, sem szédülés, sem rosszullét. Fáradékony voltam az utolsó 3 hónapban és a két lábfejem bucira dagadt, de ennyi. Kívánom, hogy neked sem legyen rosszabb!!! :)
2011. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A röhögős állapot amúgy is jellemző rám úgyhogy azt nem fogom nagyon észrevenni:)! Kedves első! Mivel még csak 4 hét néhány naposnak számolnak ezért azt mondta a dokim, hogy kb két hét múlva menjek csak mert addigra fog biztosan látszódni:)!
2011. dec. 4. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajajj, ilyenkor még én is jól voltam :-)

Na, aztán 6+1-től ...

Massziv, mindent elsöprő hányinger és hányás a 21. hétig, infúzió, az ágyból kikelni sem birtam.

A 21. héttől már úgy éreztem, életben maradok, de a hányinger végig, a szülés napjáig megmaradt, sőt, búcsúzóul még 3x hánytam szülés után.

Na, de ez ritka ...

Kivánom, hogy szép és problémamentes terhességed legyen!

Sok boldogságot!És gratulálok!

2011. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!