Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele, hogy...

Lehet terhesség jele, hogy néha a méhem "ugrálgat"? Olyasmi, mint mikor az ideg mozog, többször, gyorsan egymás után. De ez a méhem, az biztos.

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát, ilyen "ugrálgatásról" még nem hallottam. Mióta késik a mensesed?
2008. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 napja késik. Már teszteltem tegnap egyet, van is egy második csík nagyon halványan, de annak még nem hiszek, nehogy csalódjak...
2008. márc. 25. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan higgyél a tesztnek, mert terhes vagy. A pozitív tesztnél egy terhességi tünet se ad biztosabb eredményt, csak a doki. Menj dokihoz és gratula!
2008. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is babóca van a dologban! Két csík az Két csík! Remélem jövő hónapban nekem is 2 csík lesz! Szorítok! Tesztelj még pár nap múlva, aztán írj, hogy mi lett! Lécccci!
2008. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénteken tesztelek még. Utána írok ide! Szorítsatok!
2008. márc. 25. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is baba. miota probálkozotk?
2008. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IS BABÓ. DE JÓ NEKED... MIÓTA PRÓBÁLKOZTOK? MIT TETTÉL H AZ LETTÉL (TEA, GYÓGYSZER, VAGY SEMMIT) ?
2008. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!