Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok jó endokrinológus...

Hol találok jó endokrinológus Békés vagy Csongrád megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Nagyon szeretnék egy jó endokrinológust találni Békés vagy Csongrád megyében.


Nem gond, ha fizetős, csak végre kivizsgáljanak.


SZTK-ban már voltam, de a doki szinte rám se pillantott, majd hozzámvágva egy-két beutaló elküldött, hogy majd valamikor szeptemberben menjek vissza. Ez már 1 hónapja. Azóta próbálok valakit találni,a ki normális időn belül rendesen kivizsgálna.


Babát szeretnénk már nagyon a párommal, de sajna 3 éve nem sikerül sehogy sem. :(


Alapesetben PCOS "gyanúm" van a nőgyógyászom szerint, de az endokrinológus csak pár hormont akar megcsináltatni (inzulint nem) és egy UH. Egyszóval amit eddig is már néztek egyszer-kétszer.


Szóval egy helyben toporgunk, de már nem bírok tovább. Pest egy kissé messze van ehhez, ezért szeretnék a környéken egy jó orvost.



Remélem tud valaki ajánlani egyet.



Köszi


2009. máj. 15. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én szintén Csongrád megyéből vagyok, és szintén PCOS-gyanús. Emellett szintúgy a kivizsgálások elején járok. :) Én a MÁV-rendelőbe járok nőgyógyászhoz, ott kaptam a beutalót endokrinra. Ott helyben kértem is időpontot. Dr Maróti Gabriellához kerültem, aki irtó kedves volt. Első alkalommal volt EGK, vérnyomásmérés, megtapogatta a pajzsmirigyemet, a hasamat, sokat kérdezett a családom betegségeiről, az én előtörténetemről, nem sietett, tényleg úgy éreztem, hogy figyel rám, és nagyon-nagyon kedvesen bánt velem. Kaptam beutalót terheléses cukorra és inzuinra + nagyon részletes hormonvizsgálata. (Mondta, hogy a vérvételen verekedjem át magam a mamikon, ne hagyjam magam, mert ott fontos az időzítés. :) Szóval vicces is.)Most ennek várom az eredményét. Én szívből ajánlom őt, tényleg ritka, hogy egy orovos nem fizetős rendelésen ilyen jó fej legyen!

2009. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Békéscsabán tudok ajánlani neked egy jó doktornőt. Dr. Harangozó Andreának hívják, hozzá járok már 2 éve. Tel. száma: 06-70-61-77-958 Nagyon rendes, aranyos segítőkész.Lehet a magánrendelésére (a szám az) hamarabb bejutsz, mert szakrendelésnél elég sokan járnak hozzá.Először én is privát voltam,de mondta hogy felesleges úgy járnom és adott időpontot a szakrendelésre.

Azt hiszem 4000Ft a tarifa.Nekem a gyermekvállalás előtt derült ki,hogy problémám van a pajzsmirigyemmel.Magas volt a TSH szintem,várni kellett míg helyre jön.Most 27 hetes terhes vagyok.Remélem nektek is sikerül minél hamarabb a baba.Ha "csak" a pajzsmirigy a probléma a doktornő segíteni fog.

A kórházban rendel,földszinten,el kell mennetek a szemészet mellett és majdnem a folyosó végéig.Balról lesz 1 kis beugró rész és ott van a rendelő.De a folyosóra kivan írva merre kell menni és hányas szobát kell keresni.

Minden jót kívánok!!!

2009. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismét a második válaszoló vagyok!

UH-ra talán Gyulán jutsz be leghamarabb (privát) Dr. Mellár Erzsébethez! Tel. szám: 06-20-97-38-370

2009. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, most már legalább el tudok indulni valamerre.
2009. máj. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!