Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 spontán terhesség után...

3 spontán terhesség után petevezeték átjárhatósági vizsgálatot javasoltak, mert nem jön össze a kis tesó?! Mit gondoltok, volt valaki így?

Figyelt kérdés
2 egészséges gyermekem van,mind2 első hónapban fogantak.Most kb 7-8hónapja nem jön össze a baba.Véreredményeim jók,peteérésem is van,férjem eredményei is tökéletesek.Az orvos szerint már csak ez az 1 vizsgálat hiányzik,hogy mindent kizárjunk.Azt mondta 1% az esély,hogy ezzel lenne gond,de így ezt is kizárhatjuk.
2011. dec. 22. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináltass, nem olyan kellemes érzés, nekem csináltak. Ha összejött két gyerek összejön a harmadik is, csak legyetek türelmesek. Hét hónap nem nagy idő, még helyetekben simán próbálkoznék vagy 4-5 hónapot és ha akkor sem jön össze akkor csináltatnám csak.
2011. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg nem kellemes a vizsgálat, neked kell eldöntened, mennyire sürgős a baba. Viszont az sem jelent semmit, hogy már három terhességed volt, a petevezetők bármikor elzáródhatnak. Nekem három éve még meg tudták nyitni az elzáródást, most megint csináltak egy átjárhatóságit, és most már sajnos végérvényesen elzáródott az egyik oldalam, megnyithatatlanul.

Ha nem akarsz várni tovább a bizonytalanra, csináltasd meg most, vagy várd ki még azt a három hónapot, ami hátravan az egy évhez, lehet hogy szerencséd lesz, és összejön addig.

2011. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Manka,

Teljesen igazad van.Ma reggel megcsinálták (már előjegyeztek így nem is akartam lemondani).

Egyáltalán nem fájt,valószínűleg mivel már szültem.Az eredményt csak ünnepek után kapom meg,de a doki annyit mondott,hogy igencsak nehéz ment át a folyadék..Szerinte nem volt hiába.

Örülök,hogy elmentem,így ízt hiszem mindent megtettem (orvosi részét tekintve) hogy összejöjjön a 3..

Új év,új remények:)

2011. dec. 23. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a 3. babátok?
2012. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szia.

köszi az érdeklődést.

Igen,hamarosan a 30.hétbe lépek.

2012. dec. 8. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok neked! Sok boldogságot a picihez! Remélem én is hamarosan kismama leszek, mert mi a 2. babát tervezzük és nem akar összejönni! Pedig a lányunk elsőre sikerült!
2012. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!