Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leletemen (Ultrahang) az...

A leletemen (Ultrahang) az szerepel, hogy R. nagy uterus. Endometrium9mm Jobb ovariumban 20mm-es foll. Mit jelent ez? A nögyógyász még az ultrahang elött ép hymenális gyürüt állapított meg, minimális barna folyással. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Te .... péd van a mnyh 9mm a jobb petefészekben egy 20mm tüsző..... a nagy uterus meg méh , ennyit sem tudsz akkor hogy akarsz gyereket....

Istenem ha van neted legalább keress rá a szavakra te szer.....étlen....

2009. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

A foll. a folliculus, azaz a tüsző megnevezése. Mivel nincs ott, hogy dominans, valószínűleg még nem érett meg, vagy egyszerűen a doki nem jegyezte meg külön. Számít az is az értékeknél, hogy a ciklusod hanyadik napján voltál uh-n.

Az endometrium a méhnyálkahártyát jelenti (ha 14. nap környékén voltál, a 9mm jó eredmény), az ovarium pedig a petefészek. Sajnos a hymeniális gyűrűről még nem hallottam, de sztem nem terhességet jelent, nézz utána a neten.

Remélem, azért segítettem.

2009. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A hymenális gyűrű a szűzhártya maradványa. Minden nőnek ott van, nem tűnik el, csak kitágul.
2009. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
R.= rendes
2009. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A ciklusom 13. napján volt ez az ultrahangos vizsgálat.

Mi lehet az oka, ha nem ért meg a tüszö?

2009. máj. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!