Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az uh-on látott ma a doki 2...

Az uh-on látott ma a doki 2 nagy petémet, amire azt mondta hogy ma vagy holnap kilökődik, de akkor az ovuteszt miért halvány csíkos, ja és ebből lehetnek ikrek is ha sikerül megfogannom?

Figyelt kérdés

Az első clostys hónapom és minden rendben van velem!

Az egyik petében2 focillus van a másikban egy ez mit jelent?

bocsi a sok kérdésért csak nem tudom:(

kérlek sírjatok ha tudtok valamit:)


2009. máj. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik petefészekben 2 tüsző, a másikban 1 tüsző van, amik jobb esetben megrepednek.

Az orvos nagyságból ítélhet meg kilökődés idejét. Viszont hormontól függ, hogy mikor reped meg, vagy meg tud-e repedni a tüsző. Bízz a hődben, hüvelyváladékban és az ovutesztnek. Jobb diagnosztika, mint ránézésre...

Egyébként, ha van tojásfehérje váladék, akkor repedt meg a tüsző, ha hirtelen ez megszűnik és száraz lesz.

2009. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor most ha mind a 3 kijön akkor az is lehet hogy 3-as ikrek lesznek?

nekem a nyálkás váladék nem szokott lenni ,inkább olyan testápoló szerű,most voltam labor vérvételen és azt mondta a doki hogy a hormonjaim jok és minden jó:)

akkor nincs okom aggódni?

2009. máj. 19. 19:28
 3/4 Grófházy ***** válasza:

hát igen,lehetséges hogy ikrek lennének/lesznek.... :):)

csak képzed el :)3 fürtöshajú nőci vagy szép kis fickók futkosnak körülötted :)

Komolyra fordítva a szót:megtermékenyülhetnek,de nem biztos,hogy mind megmarad.Barátnőmnek 1 felszívódótt a 3ból.

Így most 2 szőke boszorka teszi próbára minden nap

2009. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nem feltétlenül kell megrepedni mindnek, s általában az uh-on is domináns tüszőt szoktak emlegetni. Én Clostis voltam, első hónapban sikerült anno, nem követték végig a peteérést, s az első terhességi uh-on derült ki, hogy ikrek lettek.

Van itt, aki arról számolt be, hogy 7 érett tüszőt láttak, s csupán egy kiszabadult petesejt termékenyült meg.

Úgyhogy nem lehet tudni!

2009. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!