Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már pozitív...

Szerintetek ez már pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Most használok először ilyet, ma vagyok a ciklusom 15. napján. 9. naptól tesztelek, de mindig halvány volt a második csík. Mindig este 5-6 között csináltam, előtt nem ittam.

Ma reggel erős ovus fájdalmam volt, így délelőtt 10. órakor előttem egy tesztet kíváncsiságból és jóval erősebb volt a második csík mint szokott lenni. Szerintetek, ez már pozitív? (15. napi teszt)


2011. dec. 25. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia,ez pozi
2011. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy mikor legyünk együtt a férjemmel? Tegnap reggel szeretkeztünk utoljára. Ma este, vagy esetleg holnap reggel?
2011. dec. 25. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
TV-be azt hallottam, hogy reggel 7kor nagyobb az esély a megtermékenyülésre.
2011. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Éppen tegnap reggel 7-kor voltunk együtt, akkor holnap reggel 7-kor bújjunk össze újra? :)


Köszi a válaszokat, írjatok még, akár saját tapasztalatot is!


Nagyon szeretnénk ha összejönne a baba, sajnos sok esélyünk nincs mert férjem elvileg meddő (alacsony spermiumszám), van már egy kislányunk aki lombikkal sikerült, de azért bízunk a spontán kistesóba:)

2011. dec. 25. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Este még erősebb lesz!!! :))

Reggel okvetlen legyetek együtt!!! :DDD

Drukk

2011. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ma este is az ovutesztet és most ismét halvány! Most akkor mi van? Megvolt napközben az ovum? Nem értem! Akkor inkább gyorsan még ma este legyünk együtt a férjemmel?
2011. dec. 25. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor túl vagy rajta, remélem azóta már a szexen is!!! :))))))

Drukkolok és boldog karit! :D

2011. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt 10 órakor újra megcsináltam az ovu tesztet és ismét nagyon erős két csíkos lett, a tesztvonal sokkal erősebb mint a tegnapi és sokkal erősebb a control vonalnál is! Akkor mégiscsak peteérés előtt állok? Tegnap esti tesztem akkor miért lett negatív? Túl sokat ihattam?

Nem értem...

Azért tegnap este összebújtunk apával és még holnap reggel is össze fogunk...

2011. dec. 26. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Helyes!!!!

drukk

2011. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Én nagyon drukkolok nektek!

Hasonló cipőben járok én is. Vagyis hogy én is tesztelgetek már 1 hete, tegnap és tegnapelőtt ott volt a két csík. Próbálkozunk a párommal. Én most annyira rá vagyok kattanva a témára hogy a páromat mindennap elkapom munkába indulás előtt :-) Legalábbis mióta pozitívnak látom a tesztet.

2011. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!