Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovum...

Szerintetek mikor volt ovum az LH tesztek alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 12:33
 1/10 A kérdező kommentje:
A 14, 15, 17. napokon voltunk együtt. Ma van a 18. nap. Ma is legyünk együtt, vagy már mindegy mert megvolt az ovu?
2011. dec. 28. 12:36
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ha van még kedvetek, érdemes lenne ma is, bár a tegnapi együttlét jól volt belőve :)

Ebből lehet valami.

Nekem is hasonlóak ebben a hónapban az ovutesztjeim, az enyém is hétfőn-kedden volt pozitív, mint a tied, és ma negatív. Mi vasárnap és kedden voltunk együtt. Ma nem tudom, hogy tudunk-e együtt lenni.

Drukkolok neked!

Esetleg 2 hét múlva írj, hogy sikerült-e :)

2011. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Még ma is együtt leszünk akkor, bár úgy tudom a mindennapos együttlét sem jó mert nem elég 24 óra a jó minőségű és elegendő spermatermelődéshez...


Szívesen megírom, hogy mi lett, de sok reményünk nincs mert elvileg a férjemnek nem lehet gyereke alacsony spermaszám miatt, de hátha...

Már van egy szép kislányunk, ő lombikkal sikerült.


Szorítok Nektek is! Első baba?

2011. dec. 28. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ma is érdemes még együtt lenni, de ha mégis betalál apa, akkor a tegnapi is jó lehet:D


Hátha összejön, sok ismerősöm van, ahol sikerült spontán egy lombik baba után:)


Hajrá!

2011. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, 3. baba :) Már van 2, mindketten elsőre sikerültek, ahogy kitaláltuk, hogy jöhet. Mi akkor minden nap együtt voltunk, bár a férjemnek nincs ilyen gondja, mint a tiednek.

Remélem sikerül nektek, vannak szép sikertörténetek :)

Barátnőm első babája inszem-mel sikerült (ötödikre), most a másodikat várja, aki magától jött össze (2 év különbség lesz).

Drukk!

2011. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17.-en volt,de mivel együttvoltatok sztem az még tökéletesen életképesek,ha minden stimmel a katonákkal...
2011. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!


Hát próbálkozunk, próbálkozunk, márciusba megyünk újra lombikozni, de addig hátha sikerült:)


Tegnap reggel szeretkeztünk utoljára, akkor ma este újra együtt leszünk, hátha...

2011. dec. 28. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kedves kérdező?
2012. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát elég érdekes.


Volt egy pár pozitív teszem az elmúlt napokban, tegnap meg ma reggel viszont negatívak lettek. Egyedül a clearblue digitális tesztje lett pozitív tegnap is és ma is, a többi nega. teljesen tanácstalan vagyok, az összes teszt amit próbáltam 20-25-ös érzékenységű, a clearblue is 25-ös.

2012. jan. 8. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Húha. Várj még pár napot, és tesztelj újra reggeli pisiből. Drukk.
2012. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!