Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy 9-10...

Lehetséges az, hogy 9-10 hetes terhességet ne vegyenek észre hüvelyi ultrahangon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, csak ha "részeg" az orvos.
2009. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetetlen! A 9. héten már kivehető a baba koponyája és gerince is. Addigra már kb. 2 cm. Kizárt dolog, hogy nem veszik észre.
2009. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem hiszem,hogy részeg volt:)

Egy aranyos hölgy volt.De annyi mindent lehet hallani,ezért parázok!

2009. máj. 20. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizárt! 10 hetesen már 3cm körüli a baba.
2009. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkora terhes vagy és nem láttak semmit? mit mondtak?
2009. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem,azt mondták,hogy nem vagyok terhes.Láttak érésben lévő tüszőt is.A nyálkahártyám 7mm vastag volt.Csak valahogy mégis úgy érzem most hogy mocorog odabent valami,és mintha nőne a pocim is.De a válaszok alapján biztos észrevették volna.Tegnapelőtt ismét csináltam tesztet(negatív),csak nemértem ezt a fura mocorgást.Vélemény?Írjatok
2009. máj. 20. 20:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az ultrahang még márciusban volt,azóta már kb.4 hónapos terhes lennék,a teszt nega.A poci meg szerintem nő,pedig nem eszem halálra magam,és fizikai munkát végzek.
2009. máj. 20. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
És azóta meg sem jött?? Mert ha nem akkor irány másik dóki,ha nem vagy babás akkor valami más gond van!
2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előfordulhat nekem 2 hónapig nem vette észre a doki azért mert nem fejlődöt.csak vérből mutata ki.nekem is nőt a hasam.aztán 3 hónap után elvetéltem
2009. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem három hónap teléet el az uccsó menstruációmig tavaly, nagy étvágyam volt, már émelyegtem is, hangulatingadozásom is volt, pisi inger is, fáradt voltam, hogy leszédültem a székről, pedig jó volt a vérképem, igaz nem híztam, hanem fogytam, de van aki fogy terhesség alatt, a hasam kemény lett, meg a ciciim is nőttek és feszültek. totális terhességi jelek, még savanyú csemege uborkát is zabáltam szabályosan, anyám meg párom is gyanakodott, és fogamzásgátlót sem szedtem, mégis a teszt negativ lett, és a doki is mnodta h nincs baba, nem küldött el ultrahangra, csak fleirt egy bogyót ami vérzést meginditja, ha a norcolutot nem szedtem volna, lehet mai napig nem jött ovlna meg a vérzés, de sajna azota már kétszer előfordult hogy szintén két három hónaprak imaradt, és mégcsak rendszeresség sincs benne. ilyenkor nincs havonta peteérésem, vagy menzi nélkül közbe teherbe se lehet esni?

most szedek bogyót és amellett is rendszertelen, pedig máer a második féle gyógyszert szedem. (lindynette 30 és trinordiol)

2009. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!