Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves vagyok. A férjemmel...

30 éves vagyok. A férjemmel most tervezzük az első babát. Van egy kis gondom?

Figyelt kérdés

Mensi előtt jó pár nappal pecsételős barnázást vérzést tapasztalok, voltam dokinál, hormonálisan is kivizsgált és nem talált gázos dolgot, azt mondta hogy biztos a stressz miatt van. Ez engem annyira nem győzött meg. Ez a probléma hosszabb ideje fenn áll már

Most újabb gondom is adódott. Karácsony előtt múlt el végre a vérzésem erre meg ma megint elkezdte. Mi lehet a baj? Menjek vissza a dokihoz kiverni a balhét hogy csináljon már valamit? Újpesten tudtok jó megbízható dokit? Köszi a válaszokat is előre.


2011. dec. 29. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ha jól tudom ez a terhesség egyik jele hogy van kis pecsétlés, ami hasonló a mensihez de mégse az ugye
2011. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de félreérted a pecsételős barnázás már vagy egy fél éves jelenség amire a doki csak a stresszt tudta felhozni oknak. (ami manapság ugye kikerülhetetlen) a fő bajom az hogy egy hete múlt el a "lánybajom" és most este megint megjött... miért van ez? hormonális probléma állhat vajon a háttérben?
2011. dec. 29. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedtél? Nekem is volt ilyen,megkérdeztem,hogy ez mitől van,mert 2 napig megvolt,aztán elmúlt,majd a 15.napon megjött.Erre visszakérdezett hogy az a baj hogy kevés? ennyi. elmentem hormonális vizsgálatra,azt majd pár hét múlva tudom meg.
2011. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne más orvoshoz is elmenned!
2011. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én nem nődokit, hanem endokrinológust javasolnék. Ő a hormonszakértő, a nődokik nem értenek igazán a hormonokhoz. Nem tudom Újpesten van-e normális, én a XI kerbe járok, a Mensmentisbe. Engem is csak ők vettek komolyan, amikor mondtam, hogy szerintem valami nincs rendben nálam, a többi doki nem. Van saját laboruk, nem kell hozzájuk beutaló.

2011. dec. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,Újpesti vagyok!


Én a Halász dokihoz jártam az sztb-ba,és a magánba is,nagyon alapos,inkább 2x megnéz mindent,csak hogy biztos legyen benne,1 éve nála szültem,csak ajánlani tudom!! :)

2011. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, Pcot diagnosztizáltak, és rendbe jöttem Merckforminnal. Szerintem vizsgáltasd ki magad és ne nőgyógyásszal hanem endokrinológussal.
2011. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :-)
2011. dec. 30. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjél el egy másik dokihoz!

Én magándokit javaslok, nekem legalábbis az SZTK-ok nem jöttek be. A magándoki kivizsgált, különböző vizsgálatokra is mentünk. Igen párom is volt, és mi így vállaltuk be újra a babát, mert az elsővel a 23 héten :(... na mindegy. Letelt a 7 hónap, és sikerült. Gyógyulj meg teljesen, mert valami bíztos nem stimmel ha vérzel-barnázol, és csak egészségesen fogjatok bele. Terhesség alatt meg pláne nem jó, ha ez történik az emberrel, én 17 hétig szenvedtem így terhesség alatt, csak nagyon akartam a picit. Nagyon drukkolok nektek!!!!Mihamarabbi gyógyulást

2011. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!