Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól független...

Lehetek terhes attól függetlenül, hogy ma reggel negatív lett a teszt? Nov.12. -én jött meg utoljára, dec.10. -én menstruáció helyett volt egy kis rózsaszín folyás.

Figyelt kérdés
Csináltam dec. 10. óta 4-szer tesztet, mindig negatív lett. 3 hét késés biztos nem véletlen, de a negatív teszt teljesen elkeserített, nagyon szeretnénk babát.
2012. jan. 4. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de kétlem, hogy terhes vagy, a tesztnek már ki kellett volna mutatnia.

Egyik hónapban nekem is sokat késett, 32 nap helyett 53 napig tartott, végig reménykedtem, vagy 10 tesztet csináltam a 20 nap alatt, majd egyszer csak megjött. Esélyes, hogy hormonzavar, menj dokihoz.

2012. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt!
2012. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szervezet tud olyan dolgokat produkálni, ha nagyon rágörcsöltök és sokat foglalkoztok a baba gondolatával.

De az is lehet hogy valamilyen hormonprobléma, menj el dokihoz, az biztosabbat tud mondani.

2012. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire megbízható tesztet használtál. Nekem pl. az olcsóbb fajta tesztem még a vérzéselmaradás utáni második hónapban is negatív volt, pedig én is reggel csináltam meg, első vizeletből. Mivel azonban később sem jött meg, csak némi barnázásom volt, és nagyon szúrt a hasam egyik oldala, elmentem az orvoshoz. Attól féltem, baj van. Akkor állapította meg a nőgyógyász, hogy 11-12 hetes terhes vagyok, és minden rendben van velünk. :)


Most 21 hetes a pocaklakóm. Ő már a második babám, az első terhességemet (most lesz 4 éves a nagyfiam) már az 5. héten kimutatta a teszt. A doki szerint ez a baba lassabban ágyazódott be mint az előző, azért nem jelezte a teszt.

2012. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!