Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miöl késhet a menzim már...

Miöl késhet a menzim már 17napja ha a mai tesztem is negatív?

Figyelt kérdés
semmi jele hogy meg akarna jönni,csak amikor meg kellet volna jönnie 2 napig volt nagyon kevés rózsaszinü folyásom_nem értem miez még nemkésett enyit soha!a ciklusaim 32naposak,a orvosom szabin van csak jöv.héten lesz!járt már így valaki?segítsetek!
2012. jan. 5. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy egy teljes hónapig kimaradt. De akkor tudtam, mitől: idegesség, ami az iskola váltással járt.
2012. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Stressz? Valami gyógyszer hatása?
2012. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszike a választ!nem vagyok ideges tipus,szerintem most nem ez a baj,lehet hormonzavar,de az mitöl van?
2012. jan. 5. 13:25
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szedek semmilyen gyógyszert csak vitamint.
2012. jan. 5. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ciszta is okozhat késést, kimaradást. Nálam is előfordult már nagyon gyenge vérzés. Remélem, mielőbb megjön.
2012. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát énis reméllem,meg aztis hogy nincs nagy baj!messze még a jövö hét addig izgulhatok,olyan rossz csajok!
2012. jan. 5. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:
A terhesség tuti kizárt? Csak egy tesztet csináltál? Olvastam már itt,hogy van akinek a nagyon későn mutatta ki a terhességet a teszt!
2012. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak egyet és azt se reggeli vizeletböl de van még egy othon szerinted mikor csináljam meg
2012. jan. 5. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem holnap reggeli vizelettel csinálhatod is! Akkor már 3 hete késik,az nagyon sok idő,vagyis 7 hetes is lehetsz már! Pozitívat,vagy negatívat drukkoljak! Melyiket szeretnéd? :)
2012. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kcsim válasza:
Nekem is volt már olyan hogy kimaradt 2 hétig semmi nem volt, de még sosem volt ilyen nekem sem. Nem szedek semmi gyógyszert,meg ideges sem voltam. Tesztet csináltam miután a menzim nem jött meg 31.dik nap és negatív lett, de halványodó pozítiv jelent meg később és 15 perc után eltünt. Azt mondták hamar csináltam.
2012. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!