Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt: majdnem...

Ovulációs teszt: majdnem egyforma csíkok, peteérés?

Figyelt kérdés
Kalkulátor szerint január 2-án kellett volna lennie peteérésnek. 28-tól kezdtem tesztelni. 28-a majdnem teljesen egyforma csíkok volt (árnyalat különbség), aztán sorban az 5.ig tesztig egyre elhalványult, míg az 5. napra azaz 2-ára egy csík maradt. ezek szerint 28 esetleg 27-én lehetett?
2012. jan. 5. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen bár elvileg erősebbnek kéne lenni a tesztcsíknak mint a kontrollcsíknak az jelent pozit.
2012. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! mit gondolsz, akkor 28-ai összebújásból remélhetünk foganást?
2012. jan. 5. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyforma a két csík, az is pozitív! Legalábbis az én ovitesztem tájékoztatójában is ez szerepelt, és meg is volt a tüszőrepedés, amikor két egyforma csíkot láttam!!
2012. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Persze, lehet. Teszteltél már? Már lehet!

2012. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem most nem sikerült, teszteltem hétvégén, de az sztem korai volt, mostra meg tipikus mensi előtti tüneteim vannak, így szinte biztosan érzem, hogy ez most még nem..de még csak ez volt az első tudatos próbálkozásunk:)
2012. jan. 13. 12:15
 6/8 Grófházy ***** válasza:

a sötét illetve sötétebb csík csak az LH csúcsot mutatja!

Tehát az ovuláció ezt követő 12-36 órában várható,és leggyakrabban hajnalban,mivel akkor ébred a szervezeted,és akkor kezdenek el dolgozni a hormonok is a legaktívabban.

nekünk mindkétszer az első negatív napon a reggeli hancúrból lett terhesség :)

2012. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!:) köv hónapban így fogunk tenni!:) azt olvastam az ov teszt szerinti elsö negatív nap a peteérés..
2012. jan. 14. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
érdemes lenne hőgörbét vezetni, az nem hazudik, és sokkal informatívabb, mint a ovuteszt.
2012. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!