Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első terhességemnél haemató...

Az első terhességemnél haematóma jelentkezett, a második terhességemnél mekkora az esélye, hogy megint lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos az első terhességemnél a 12. héttől kezdve végig véreztem a haematóma miatt a szülésig. Arról nem is beszélve, hogy majdnem végig feküdnöm kellett és nem is dolgozhattam. Szeretnék megint babát, de félek, hogy megint jelentkezik és nem fogok tudni dolgozni. Volt valaki még hasonló helyzetben? Ezt leszámítva a terhességemmel nem volt semmi baj, a baba is teljesen egészséges lett, normál módon spontán szültem.
2012. jan. 9. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs rá nagyobb esélyed! :)

az elsőnél ugyanúgy jártam, mint te: hematóma, vérezgetés, fekvés, gyógyszerek, stb. még terhességi cukros is voltam.

második terhességem teljesen problémamentes, se hematóma, se diabétesz, semmi probléma! :)

mondjuk alapból úgy voltam vele, hogy a másodiknál nem is lehet semmi gond, mert a tesó mellett már nem tudnám megoldani a fekvést, pihenést.

így a másodiknál teljesen aktív vagyok, rohangálok, mindent egyedül csinálok itthon.

szóval ne aggódj ezen, nem lesz semmi baj a másodiknál! :)

2012. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megnyugtattál. Nem engedhetném meg magamnak újra ezt a fekvős "luxust". Persze, ha muszáj, muszáj, de én is úgy vagyok vele, hogy ezúttal nem szeretnék arra gondolni, hogy újra megtörténhet:)
2012. jan. 9. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy voltam vele. :)

azt mondtam nem történhet meg újra, mert tesó mellett nem tudtam volna feküdni.

egészséges terhességre is ugyanakkora az esély. ne aggódj, nálad is minden rendben lesz!

2012. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van és mégegyszer köszönöm:)
2012. jan. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!