Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35-37naposak a ciklusaim....

35-37naposak a ciklusaim. Legkésőbb tegnap kellett volna megjönnie de mensi sehol. Lehet hogy késői peteérésem volt és azért mutatott tegnap a teszt negatívat? Mikor teszteljek? Mert puffadok már 2hete de nagyon! A cicim is érzékeny néha!

Figyelt kérdés
volt alhasi szúrka,meg mensi szerű fájdalmam de már elmúltak!most akkor mi van?
2012. jan. 10. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van görbéd?
2012. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs sajnos.még 2hónapja kezdtük a baba programot
2012. jan. 10. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én ciklusaim kb. 33-34 naposak. Nekem ma, kellett volna megjönnie. Nagyon fájt a hasam már reggel, mert nekem nem tudom miért,de valahogy mindig éjjel jön meg. Reggel amikor felkeltem, azhittem kifolyik majd egy csomó, de semmi. El is múlt a hasfájásom. Csináltam tesztet, de negatív lett, úgyhogy valami hasonló szituban vagyok mint te. Azért szurkolok!!

2012. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, mi is 2 hónapja próbálkozunk...
2012. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor írj majd mi lett veled!drukk neked és nekem!!(utólsó)
2012. jan. 10. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én ciklusom is hasonló a tiedéhez, csak nekem a 3. szakasz a hosszú. Én a 42. napon teszteltem és pozitív lett. Meg volt a meg fog jönni érzés is, ami pár nap után elmúlt. Remélem összejött a baba.

Üdv: 13hkm

2012. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!