Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több hónapja pecsételő...

Már több hónapja pecsételő vérzésem van, doki még nem mondott semmit csak azt hogyha nem marad annyiba akkor be kell avatkoznia. (vagy gyógyszerrel vagy eü kaparással gondolom) az egyik ismerősöm szerint progeszterin szintem alacsony. Szerintetek?

Figyelt kérdés
ezért van pecsételő vérzésem az ismerősöm hormon problémákkal foglalkozik.segített már valakinek ez a krém, " Women's cream" hogy beálljon a menstruációja? esetleg a teherbe esést segítette már valakinek?
2012. jan. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem találtak semmit, minden jó volt rákszűrés, hüvelyi ultrahang, átjárhatóság.... aztán most voltam cukor terheléses vizsgálaton, és magas lett az inzulinom. Nekem is volt pecsételés, mensi előtt több napig is. A progeszteronom is elég alacsony 11. a 21. napon. Most kaptam gyógyszert, remélem segít. Nem biztos, hogy a küret segít. Nekem az is volt tavaly előtt 2010-ben.
2012. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyhogy , inkább endokrinológus, vagy dietetikus.
2012. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt küret, nem segített, szerintem nem érdemes, és amúgy se egy könnyű és kockázatmentes beavatkozás, mint egy abortusz, csak nincs baba. Én nálam is Pco és IR derült ki! szerintem keress egy jó endokrinológust inkább
2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor hadjam ezt a dokit?! De pecsételek még mindig.az nem baj ha úgy megyek el a másikhoz?hogyan tudnám ezt valahogy helyrehozni?! hogy maradjon abba ez a vérzés.
2012. jan. 13. 21:03
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az endokrinológus hormondoki, nem fogja zavarni, hogy pecsételsz, mert úgy nem vizsgál, mint egy nődoki. :-) Kikérdez milyen tüneteid vannak még esetleg, és elküld vérvételre. Nem a szokásos alaphormonokra, de érdemes neki elvinni az eddigi leleteket, többet fog belőle érteni, mint a nődokid. :-)

2012. jan. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!