Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 14 éves lány teherbe...

Ha egy 14 éves lány teherbe esik, akkor mi számára a jobb döntés: az abortusz, vagy a megtartás és örökbeadás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Jav: * Nem így szokás reagálni.
2009. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha kiszakadt a gumi, akkor esemény utáni tablettát kellett volna bevenni.

Most már mindegy. A fejletlen test miatt veszélyes a terhesség ebben a korban. Meg az abortusz is.

Én szülőkkel együtt döntenék, akárhogy is fognak reagálni (és igazuk lesz, hogy úgy reagálnak!).

2009. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
jaj szegeny kis hu.. gyerek nem tehet rola hogy kiszakadt a gumi! NA FIGYELJ IDE NEKED MEGH A SEXET KISLANY NAGY IVBE ELKELLENE FELEJTENED ES TANULNOD KELLENE FOGADJUNK AZ ISKOLABA MEG EGY HATOKOR VAGY!!!:)
2009. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem telt el 72 óra akkor még nem késő, el kell szaladni egy nőgyógyászhoz és iratni vele receptet!!!
2009. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
22:38-as bocsi, de ez nem jött be... az osztályomban én vagyok az egyik legjobb tanuló, német középfokú és angol alapfokú nyelvvizsgám már megvan, felvettek abba a suliba, ahova menni akartam.
2009. máj. 26. 06:57
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
De észt angyalkám senki nem adhat kölcsön, nyelvvizsga ide vagy oda.....
2009. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Most miért kell bántani,nem is ismeritek ezt a lányt.Ha így döntött,hogy ilyen fiatalon kezdi az életet,akkor az az ő döntése.Szerintem is beszélj a szüleiddel,ha kisbabát vársz,ők biztosan tudnak segíteni.Bár először lehet,hogy kiborulnak,de ők is csak megijednek először.Az abortusz szerintem nem túl jó ötlet,ki tudja,később,mikor szeretnél kisbabát,lehet-e még.Inkább add örökbe,valaki nagyon örül majd neki.És neked sem kell a lelkiismeret furdalással megküzdened egy életen át.Szerintem még nagyon fiatal vagy egy kisbabához.Bár lehet,hogy anyukád segítene neked és vállalná,hogy segít a felnevelésbe.De semmiképpen ne abortuszt!
2009. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy nincs jó döntés a te esetedben sajnos! Ha elveteted, akkor nagyon meg fog viselni a dolog (már ha tényleg olyan normális vagy ahogy leírtad magad), ha megszülöd, akkor meg vége a fiatalságodnak, lehet, hogy apa nélkül kell felnevelned és még a szüleiddel is jól kitolsz. Jobb lett volna még egy nyelvvizsgára készülni, mint szexelni! :(
2009. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére megjött idők közben, szóval nem vagyok terhes, de az biztos, hogy tanultam ebből, mert halálra idegeskedtem magam.
2009. máj. 26. 11:58
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Na, jó hír!!! Egyébként ha máskor is kiszakadna, azonnal keress fel egy nőgyógyászt, egy-két napon belül ő tud segíteni! És hajrá az újabb nyelvvizsgával :):)
2009. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!