Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemnek csak lombik...

A férjemnek csak lombik babája lehet a kevés katonák miatt. Kb 1 hónapja szedi a méhpempőt, szerintetek reménykedjünk benne? Vannak még csodák?

Figyelt kérdés
Valamelyikőtöknek sikerült a méhpempővel? Vagy ismerősötöknek?
2012. jan. 18. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi az a kevés?

Ha 15 millió alatt van akkor csak lombik. Mi is kipróbáltunk mindent a MACA vibétől kezdve mindent de nem lett semmi eredmény és csak időhúzás volt. Most csináljuk az első lombikot.

2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 millió, de ebből 15% a normális alakú és mozgású. Gondoltam még a fer 14. re is, hogy ki kellene próbálni. Ti nem próbáltátok?
2012. jan. 18. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek 3 millió/ml, majd 1 millió/ml lett az eredménye! Nekünk is azt mondták, hogy azonnal lombik mert így soha nem lehet természetes úton gyerekünk. Amúgy meg a 18 MILLIÓ AZ JÓ! 15 millió az alsó határ, amikortól meddőnek nyilvánítanak egy férfit.


Na mármost mi is nekikezdtünk a lombiknak, borzasztó volt, le sem írom, a lényeg, hogy a 3. sikerült, született egy csodaszép kislányunk aki most 11 hónapos. És tudod mi történt? 3 hete pozitívat teszteltem!:)) Az orvosom is csak pislogott, nem akarta elhinni, de mos már ő is elhiszi mert látta a vérvétel és uh eredményt:)


Hogy vannak-e még csodák? IGEN, VANNAK!:)

Én, mi soha nem adtuk fel a reményt, hogy valaha is természetes úton legyen gyermekünk. Mivel a férjemnek semmiféle szervi bajt nem találtak a meddősége mögött így én töretlenül hittem abban, hogy természetes úton is lehet gyermekünk. Összeállítottam neki egy vitaminbomba csomagot (nagyon kikupáltam magam a témába:) és azzal tömtem szegénykémet, de úgy látszik lett eredménye. Ahogy abbahagytam a szoptatást, puff, teherbe is estem!


Ne add fel soha, ne rohanjatok azonnal lombikra a te férjed eredményei nem rosszak!

2012. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is GRATULÁLOK! Olyan jó ilyen történeteket hallani. Teljesen visszahozza az életkedvemet! Nagyon hiszek benne, hogy lehet természetes úton babánk. Már volt egy inszemünk, de többet nem csinálnak, mert azt mondták esélytelen. csak lombik! olyan furcsa, mert ahogy olvasgatok a neten sokkal rosszabb eredménnyel is sikerült másnak a baba. nem fogok egyből lombikra szaladni, arról meg nem is beszélve, hogy 26 évesek vagyunk mind a ketten, na persze ettől függetlenül nagyon-nagyon szeretnénk babát, de még nem vagyunk lekésve semmiről.
2012. jan. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!