Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt? Vélemények?...

Qupido teszt? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább 10-et csináltam.

Amikor nem voltam terhes mindig negativat mutatott,de amikor megszáradt egy napra rá már volt rajta szellemcsík.Frissen 100% megbízható.

Amikor terhes lettem,25.nap már pozitiv volt és az első 3-4 percben.Természetesen halványabban.

2009. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És reggeli vizelettel csináltad?Mert ma nekem neg. lett,pedig nem jött meg.Most nem tudom mi van...
2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány napos ciklusnál volt pozi a 25. napon?
2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 25.napon d.u.-i vizeletből csináltam.Kicsit tartogattam elötte a pisit,h töményebb legyen.

29-30 napos a ciklusom.16.nap volt ovulációm,ez most már Uh-val igazolt.De a Qupido 10-es érzékenységű,tehát egy napos terhességet is kimutat(beágyazódástól).

2009. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Akinek nem jött meg és a Qupido nega,ott NINCS baba.
2009. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Qupido 29. napon ( 28 napos ciklus ) időn belül negatív volt, időn túl lett rajta egy "haakaromlátomhanemnem" második csík.

11. héten vagyok.

2009. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!