Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak, akik decemberben...

Vannak, akik decemberben hagyták abba a gyógyszer szedését, mert babát szeretnének?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésem lenne,hogy hány napra jött meg,sikerült-e első hónapban össze hozni... Szóval írjátok meg hogy élitek meg...
2012. jan. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár én októberben hagytam abba, kb 8-9 év szedés után (Triregol) de azért leírom a tapasztalatom, ha nem gond :)

Első hónapban rendesen 28 napra megjött, második hónapban 32 napra, majd decemberben 35 napra. Most januárban már nem jött meg :D 5 hetes kismami vagyok, jövő héten megyek dokihoz. Tehát a harmadik próbálkozós hónapban jött össze a picuri.

2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem most, hanem az előző decemberben hagytam abba a gyógyszert.Márciusban fogant meg a kislányom.

Az első két hónapban, bár bánkódtam egy sort, mikor megjött, de nem görcsöltünk rá a dologra, nem mértem hőt, nem rajzoltam görbéket, nem számolgattam peteérést, csak együtt voltunk, mikor úgy éreztük. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de próbáljátok ti is előbb a természetre bízni!


Remélem hamarosan pozitívat tesztelsz majd, és kívánom a legjobbakat!

2012. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es köszi,hogy leírtad! Tök jó,hogy ezt írtad,és csak 3 hónap volt! Nekem mondjuk az első rendes mensim 36 napra jött meg! :( De szeretnék én is ilyen szerencsés lenni... :)
2012. jan. 20. 13:39
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es! Én nem mérek egyeltalán hőt,nem vezetek görbét,és nem számolok ovut! Nem akarok,és nem is tudom pontosra belőni,tehát úgy vagyunk vele,ha jönni akar,had jöjjön! :) Köszönöm!
2012. jan. 20. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
én november elején hagytam abba a bogyót(triregal).1 évig szedtem elötte.az első 38 napra jött meg.a második 26 napra.most vagyok a 3. hónap elején.kicsit összetörtem mikor megjött,meg a férjem is,de bizakodóak vagyunk.fiam 15. hónapban jött össze.
2012. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Triregolt szedtem én is összesen 12 évig (közben szünettel).

Tavaly előtt szeptemberben hagytam abba, tavaly júniusig még védekeztünk máshogy, most 19 hetes terhes vagyok. :)


Szóval nekünk 4 hónap védekezés nélküli próbálkozás után jött össze, a próbálkozás alatt normális szexuális életet értek, nem görcsöltünk rá. :)

A bogyó abbahagyása után nekem fél évig úgy jött meg mintha még szedtem volna. Percre pontosan.

Aztán elkezdett 30-32-35 napokra megjönni és csak 3 napig tartott. Aggódtam, hogy valami gond lehet, de a dokim megnyugtatott, hogy csak próbál újra egyedül működni a szervezetem.

2012. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavalyelőtt decemberben hagytam abba 3 év szedés után. Márciusban már terhes lettem. Azt a babát sajnos elvesztettük, de a m. ab. utáni második hónapban már ismét terhes voltam. Most 10 hós a babám.
2012. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!