Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, elkezdte inni a...

PCOS vagyok, elkezdte inni a gyógyteát, de két hete késik, és pozi lett 2 teszt is. Van akinek már volt álpozitív a teszte?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sajnos volt, többször is, mégpedig a Medilab. De ez nem jelenti, hogy neked is az.Mivel teszteltél? És milyen teát kezdtél inni? Cickafark? Sok sikert!
2012. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kecskeruta teát. Merkformin alapanyagú. www.pcos.hu
2012. jan. 21. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta iszod a teát? Csináltál ma is tesztet?
2012. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mA NEM, csak tegnap este kettőt. ?Második hónapja ittam a teát..
2012. jan. 22. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy valószínű terhes vagy! Egyre vigyázz, hogy a terhességed alatt legalább a 12. hétig a Merckformint nem szabad abbahagyni, mert vetélés lehet belőle. Keress egy orvost endokrinológust aki segít ebben.
2012. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor igyam tovább a teát? Kedden tudok menni orvoshoz
2012. jan. 22. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én ezt a teát nem ismerem, és azt sem tudom hogy kell inni. Orvos állapította meg a PCO-t? Voltál már nőgyógyásznál Uh-on ? Esetleg ott megkérdezheted. Én a tablettát szedtem Merckformin XR 500 mg 1 szemet, és azóta is szedem
2012. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!