Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek okozhat a palástfű...

Szerintetek okozhat a palástfű tea az ovu után kb egy héttel pecsételő vérzést, rózsaszínes folyást? Szúrkálgat is a hasam, és szédelgek egész nap!

Figyelt kérdés
Kistesó projekt van, de nem jön már több mint fél éve. A lányom is 1 év alatt jött össze, mert átlag 50 napos ciklusaim voltak. 2 clostis hónap után Lili spontán jött :) Most megint a 41. napomon járok, tesztek negatívak, ezért másfél hete újra hőmérőzök, és sztem (a szúrkálás és a hőem-ből következtetve) volt ovum, amit el is kaptunk. Most tartok a pé utáni 9. napon, de vasárnap óta pecsételgetek, de annyira kevés, és inkább világos rózsaszín, naponta 2*,3* látom, hogy picit rózsaszínes a papír. (bocsi a fogalmazásért) Palástfű teát iszok, attól lehet ez? Vagy mitől??? Dokinál voltam, mondta, ha megjön, megint closti, de még akkor voltam mikor elkezdtem mérni megint a hőmet! Szóval majd 2 hete... Adjatok tanácsot, mi lehet! Kösziiii!!! :)
2012. jan. 24. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem lehet beágyazódástól is,(ha valóban akkor volt péd) mert nem hiszem,hogy a palástfű ilyet okoz. Kivéve ha segítette a beágyazódást és attól van:) Anno én is ittam,sikerült is, bár én nem pecsételtem beágyazódáskor. De mint tudjuk, sokaknak nincs is tünete) Drukkolok!
2012. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én is iszom a palástfu teát nekem is van nagyon-nagyon pici barnás halvány valami pisiléskor.Nagyon reménykedem mert a hom ma reggeltol még feljebb ment.Remélem nem a tea:/Szorítok neked:)
2012. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is drukkolok neked! :) Mikor volt péd?
2012. jan. 24. 11:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna sztem meg fog jönni,ma 1 tizeddel kevesebb a hőm, ahelyett, hogy fentebb menne...:(( Pedig már bizakodtam...
2012. jan. 25. 05:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lement 1 tizedet:(
2012. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, kiderült, nem lát semmit csak 3 mm- es nyálkahártyát! Így ma már elkezdhettem a clostikúrát... Bizakodunk:)))
2012. jan. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!