Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszereket/alkalmakat...

Milyen módszereket/alkalmakat tudtok a megfelelő "lazításhoz", ami esetleg "segítheti" a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat olvastam, ahol a sokáig próbálkozók úgy estek teherbe, hogy vagy üdülés, kikapcsolódás, lakásfelújítás elvették úm. a figyelmet a babavárás görcsölésétől.


Tudtok olyan lehetőséget, ami nem ilyen költséges "kikapcsolódás", mint a fent említett. Más kategóriát?

Mert, hogy én belevetem magam a munkába és addig legalábbis nem figyelek oda a babatervezés mizériáira, nem igazán mozdít előrébb.


2009. máj. 29. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
néhány kérdéssel lentebb én is ugyanezt kérdeztem :) csak kicsit máshogy. én most szimplán minden eddigi hőmérés, tea, vitamin stb.-t abbahagyok. remélem a munka és az otthoni dolgok segítenek elfelejteni, hogy épp milyen nap van... ja, és a férjemre bíztam az ehavi együttlétek időpontjait :)
2009. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán pusztán csak boldognak kell lenni,érezd jól magad a bőrödben!A pozitív gondolatok jótékony hatással vannak a szervezetre!Hidd el ezt magunk tudjuk befolyásolni!

Úgy kell felfogni:Semmi görcs,jönni fog az a baba! :)

Imádd a párod,imádj vele lenni!Már szex előtt sem szabad arra gondolni,hogy akkor most hozzuk össze azt a babát!

Tényleg csak a peteérésre kell egy picit figyelni mert akkor igazán van esélye!3-4 napos szex ajánlott,ugyanis ennyi idő kell a megfelelő spermaszám termelődéséhez.

Szóval csak minden időzítés kérdése! :)))

2009. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez megnyugtat, akkor elmondom az én esetem.

Két vetélés után voltam, és már lassan egy éve nem sikerült teherbe esnem(pedig előtte szinte elsőre igen).Nagyon sokat sírtam, idegeskedtem, ráadásul ott voltak a vetélések rossz emlékei.Meg még családi problémák is.Hónapról hónapra éltem, számoltam, hőt mértem, már a sexet sem kívántam, csak a peteérést figyeltem, és ugrasztottam szegény uram.Na szóval így ment el 11 hónap.Mire egyszer csak nem jött meg, karácsony előtt.Meg sem gondoltam hogy baba van a dologban.De az volt.Pedig én nem tudtam lazítani, mindig azon járt az eszem.Tehát csak azért írtam le hogy attól még sikerülhet teherbe esned, csak lehet hogy hosszabb idő kell neki.De azért biztos nem tesz jót az idegesség, görcsösség.

Ha kicsit el tudod engedni a gondolatot, akkor lehet hog az segít, nem tudom.Sok sikert nektek.

2009. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szio.


Az en tortenetem.4 eve varunk a babara,volt tobb vetelesem egy esetet kiveve mindig spontan ciklusban lettem terhes.

En nem figyeltem a peteeresem mivel PCOS vagyok igy eleg valtozoak a ciklusaim,amit eszrevettem az az hogy akkor jottek ossze a babak amikor akkor voltunk egyutt mikor nagyon kivantam a parom.A noi szervezet ugy van megtervezve hogy a no nagyon kivanos ha peteerese van,persze ha figyelgeti az ember akkor ezt nem veszi eszre.

Most is terhes vagyok,elozo ciklusomban elveteltem,magamba zuhantam,a parommal mar a valason beszelgettunk el akartam valni mert selejtnek ereztem magam tobb napig nem is beszeltunk.Aztan egyik delutan atbeszeltuk a dolgot,aznap ejjel megtortent a dolog es ra 13napra teszteltem egy pozitivat.most 4hetes vagyok es remelm velunk marad a baba.

Ha egy baba jonni akar akkor jonni is fog,csak szeresetek egymast amikor kivanjatok.

2009. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenki előtt fejet hajtok, köszönöm a biztatást. S most már úgy látom, ha nem is a költséges "lazítás", de egy-egy mélypont is kisegít...

Köszönöm és kitartást mindenkinek, mondom én... :-)

2009. máj. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!