Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt kései peteéré...

Szerintetek volt kései peteérésem? (Görbe)

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 33-34 naposak. Mellérzékenység még nincs.


[link]


2012. jan. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, ha holnap is ilyen magas lesz a hőd, akkor a 29cn-on megvolt az ovud:) Szurkolok!
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért ilyen magas az alaphőd?Mikor ránéztem a görbédre azt hittem terhesgörbe h így fenntvan a mensinél is....
2012. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást :) Hogy most miért ilyen magas, nem tudom. Az előzőben alacsonyabb volt. Egyébként végbélben mérem.
2012. jan. 28. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

teljesen hibásan méred a hődet, különböző időpontokban, azért ilyen egyforma :S

ebből látni semmit nem lehet.

vagyis nem hiteles a hőmérőzés.

egy időpontban kell mérni, mondjuk minden reggel 6kor, és ugyanott persze, mondjuk nyelv alatt.

így csak az ovutesztedre hagyatkozhatsz, de akkor ha pozi, kicsit többet kellene szexelnetek, ha lehetőség van rá, két naponta legalább.


sok sikert, szurkolok.

2012. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon magas az alaphőd!!! Szerintem mutasd meg az orvosodnak a görbédet! Nincs véletlen pajzsmirigy problémád?
2012. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Az időt nem is figyeltem! hát akkor ott a hiba, igaza van az előttem szólónak! Mindig egy időben mérd a hődet mert így semmit sem ér az egész!
2012. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy időben mérem, nem tudom, miből gondoltátok, hogy nem. Be van jelölve, hogy 6.50. Előtte volt, hogy 2 nap volt más időben mérve. Végbélben magasabb a hő egyébként, innen le kell számolni 0,5 fokot.Doki is látni fogja, mert ő javasolta, hogy csináljam. Egyébként köszi a válaszokat.
2012. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te most kérdező is vagy, meg válaszoló is? :O
2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!