Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 5. -én kellene megjönnie...

Nekem 5. -én kellene megjönnie, remélem, nem fog, előtte nagyon fájni szokott a mellem, meg a derekam, és a hasam is.29. -e van, de még hála istennek semmit nem tapasztalok. Biztassatok egy picit, lehet, hogy jön a bébi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 15:12
 1/4 anonim válasza:
reméljük összejött :))
2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem összejött neked is, én mára nem vártam, eddig még nem jött meg, remélem nem is fog! :-)
2012. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó Neked, hogy ma már túl vagy rajta, nekem még van pár napom, de csak 5.-én tesztelek. ez igy jó, nem ?
2012. jan. 29. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi, de attól, hogy ma nem jött meg, még holnap megjöhet, de remélem nem fog. :-)

Én leghamarabb szerdán tesztelek, ha addig nem jön meg, mert a lányomat is a 3. napon mutatta ki a teszt. Neked sem ajánlom másként, hogy a 3. napon tesztelj, de ha a nemvárt napján tesztelsz és negatív le fog lombozni, pedig még lehet pozitív is később, de persze meg is jöhet. Sok sikert! Szorítok, hogy sikerüljön neked is!

2012. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!