Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a vérzésem mégis...

Megjött a vérzésem mégis pozitívat teszteltem?!

Figyelt kérdés

sziasztok!


január 7 én menstruáltam és január 19- én volt ovulációm


dpo 10-11 napja körül lehetek +/- 1 nap


tegnap reggel nagyon- nagyon halvány pozit teszteltem 10-essel és mindenki látta a csíkot akinek mutattam

ma reggel is csináltam egyet de az full nega lett 25-el

lehet hogy azért jött meg mert még a szervezetem nem fogta fel hogy talán baba van? végül is peteérés óta csak 10 nap telt el..

de akkor miért lett pozi ha ma negatív és megjött?

akkor van baba vagy nincs?


ugyanúgy fogok menstruálni úgy látom mint eddig.

elvileg akkor mutat pozit a teszt ha kimutatható a hcg a vizeletben nem?

ugye akkor nincs baba?.

mivel megjött..

de akkor nem értem miért lett pozi a teszt

már ki kellene mutatnia nem?


bocsi ha hosszú és értelmetlen lett

de elvagyok kenődve..


2012. jan. 30. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi újság?Teszteltél?
2012. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos decemberben én is úgy jártam mint a 9. hozzászoló. + teszt után mégiscsak megjött.. vagy elment :((.

Neked minden esetre ha elmúlt a menzi ilyen hamar nagyon jó esélyed van! Drukkolok! Írd majd meg, mit mondott az orvos!

2012. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mármint azt írd meg, milyen lett a teszt!
2012. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi lányok hogy érdeklődtetek

de sajna megfog jönni délután, úgy néz ki, a ma reggeli tesztem negatív igaz 25 -össel csináltam

pedig most is húzódik a cicim, meg minden jel terhességre utal(t)

még egy utolsó esélyt adok holnap reggelre és ha az is negatív akkor nincs baba pláne ha meg is jön


igazából nem tudom hogy lett-e volna baba 20 -a óta 11 nap telt el lehet ki se mutatta volna a teszt

bár amint írtam 29 én reggel jól látható pozitív lett 6 ember is látta le is fotóztam de ide nem tudom feltenni nincs mivel..

szóval azóta full negativat tesztelek

meg meg is fog jönni

mindegy..holnap reggel utoljára tesztelek bár fölösnek tartom, wondfo 10 es érzékenységűvel

aztán ha negatív akkor annyi volt

köszi szépen az érdeklődést !!

2012. jan. 31. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!