Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem napja késik, hete...

Marianna890701 kérdése:

A menzeszem napja késik, hete csináltam tesztet negatív lett, kb hete pici buborékozást érzek az alhas környékén, ma viszont enyhe barnás folyásom volt lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány napja késik és hány napja csináltál tesztet? :) Nekem nem várt előtti napot teljesen negatív volt, 2 nappal utána lett nagyon halvány pozi. Viszont akkor már egyre erősödő terhestüneteim voltak.

A buborékozás nem tudom mit takar, én buborékozást akkor éreztem, mikor 16 hetesen először megmozdult a babám. Barnás folyás meg jelenthet menzit és babát is. Ha késik, az már jó jel, lehetsz babás, esetleg 2 nap múlva csinálj új tesztet, ha addig nem jön meg.

2012. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!