Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késhet a menzesz?

Miért késhet a menzesz?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem (eddig minden hónapban megjött 1-2 nap eltéréssel), két tesztet csináltam, igaz nem reggeli vizeletből, de negatívak lettek.

Még reménykedhetek, hogy baba van a dologban? Gondoltam, hogy holnap reggel csinálok tesztet, hátha az a baj, hogy délután csináltam eddig.

2. baba lenne. Vagy lehet más bajom van?!


2012. febr. 1. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül baba van a dologban de azért csináld meg a tesztet reggel is.és ha nem akkor menj el dokihoz.
2012. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármitől késhet. Stressz, benned bújkáló betegség, vagy akár baba. Korán teszteltél és nem is reggeliből. Várj még egy pár napot, ha nem jön meg pénteken tesztelj megint. Nem érdemes mindennap tesztelgetni, előrébb nem jutsz vele.
2012. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn és ma teszteltem még csak. Csak itt annyi olyat olvastam, hogy a nem várt előtt pár nappal már pozitív lett a teszt. Anno a lányomat is később mutatta ki. Létezik hogy a HCG lassabban termelődik?
2012. febr. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!