Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék gyereket de a párom...

Szeretnék gyereket de a párom nem.! éve vagyunk együtt mindig a pénzre fogja hogy most nem lehet. Tirokba hogy esek teherbe töle? Nem szedek gyogyszert

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Szemét dolog,ha átvered a gyógyszerrel! Gyereket CSAK akkor szabad vállalni,ha mindketten akarjátok! Ha átvered,ne csodálkozz,hogy ott hagy benneteket!

Nem csak magatokkal,de a gyerekeddel is kitolnál!

Felháborítanak az ilyen felelőtlen nők!

2012. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyjából egyetértek. Önző vagy. Ne csodálkozz, ha egyedül maradsz a gyerekkel.
2012. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
SEHOGY! Ha nem partner a gyerekvállalásban akkor vagy nem szeret eléggé, vagy a kapcsolatot nem érzi biztosnak, vagy egyszerűen nem szeretne (még) gyereket. NE erőltesd és főképp ne akarj tudtán kívül teherbe esni. Ha csak nem akarsz egyedülálló anyuka lenni.
2012. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezek után szerintem anyádnak nem kellett volna teherbe esnie veled.
2012. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy mit csináljak.4 év után nem akar akkor mikor.beszeltem mar vele erröl de a valasza nem
2012. febr. 2. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elfogadod a helyzetet, vagy keresel valaki mást, aki akar gyereket.

Ha sunyi módon átvered és teherbe esel akarata ellenére, nem csak vele szúrsz ki, hanem a gyerekeddel is, mert elég valószínű, hogy apa nélkül fog felnőni.

2012. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Lehet jobb is ha így gondolkodsz.
2012. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy neked is inkább át kellene gondolni az anyagi helyzeteteket. Ha rosszul álltak, csak segélyre valóban nem kellene vállalni!
2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Babi0906 ***** válasza:
Ha ennyire nem akarja akkor nem hiszem, hogy csak a pénz az oka. Szerintem sok családban nehéz az anyagi helyzet, mi jól élünk, de a babó aki még csak a pocimban van már most nagyon sok pénzt elvitt. A gyerekvállalás csak úgy szép és jó, ha a párod is akarja különben meg nagyon sokat fogsz szenvedni. Lehet, hogy nagyon elutasító lesz és az nem a legjobb sem a kismamának sem a babának. Ha tényleg ennyire nem akar te meg igen akkor lehet másik partnert kéne keresned.Én értelek és sajnállak,de ez az igazság.Nem jó megoldást akarsz választani.
2012. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
anyagilag nem allunk rosszul csak ö mondja ezzel védekezik.neki van 2 felnött fia.szerintem csak nem akar egyaltalán gyereket,vagy nem tudom nehe hogy mit gondoljak mert nem szedek gyogyszert sose szedtem és volt mar belém élvezet de sajan nem lettem terhes.nem ertem hogy valojában mit is szeretne
2012. febr. 3. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!