Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettentően félek a szüléstől,...

Rettentően félek a szüléstől, de szeretnék még 1-gyereket, volt még valaki így?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem tök normális, én is így vagyok vele! De ha kibírtuk egyszer, másodjára könnyebb lesz ( remélem).
2012. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nagyon könnyű és szép szülésem volt. Így én már egyenesen várom, hogy mikor lehetek újra terhes.

Viszont, hogy neked is mondjak egy jót: úgy hallottam, a második szülés már könnyebb lesz, mint az első.

2012. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnél még egy babát, akkor az legyőzi a szülétől való félelmedet.

Én szülés után másfél évig azt mondtam, hogy soha nem szülök még egyszer...aztán elkezdtem érezni a vágyat egy baba után. Még nem vagyok terhes, mert várni akarunk még, de már nem az mozgatja az agyam, hogy félek, hanem, hogy szeretnék még egy babát.

2012. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam! Nem csak féltem, rettegtem. Az első szülésem 3 óra volt, nagyon intenzív! A baba 4 kilós volt. A feje óriási volt. Azt mondtam, nagyon-nagyon fájt, de annyira szerettem volna kistesót, hogy alig vártam a babázást újra. :) És megint nagyon féltem! De most 20 perc alatt megérkezett a kicsi. Ő is 4 kilós volt. És ez nem is fájt annyira! Már alig várom a harmadikat! Szeretnék még szülni, mert mesés élmény volt a második szülésem!

Szívből kívánom, hogy Neked is ilyen élményed legyen!

2012. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezert vartam en 5 evet a masodikkal. Mikor pozitiv lett a teszt elbogtem magam de a felelemtol pedig terveztuk. Aztan csigalassusaggal telt 9 honam az utolso napokban meg se mertem mar mozdulni ugy feltem. 4 napot rahuztam, a szules sokkal rovidebb volt az elso 8 ora masodik1,5. Igen rovidebb altalaban de fajdalmasabb. De amiota megvan a kis tokikem repul az ido imaadom es mar alig emlekszem a szulesre...:) mondjuk tobbet nem szulok az tuti. 4honapos a babam.
2012. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első annyira borzasztó volt, hogy most még jobban parázok, de közben meg azt mondogatom magamnak, hogy annál csak jobb lehet... remélem tényleg egyszerűbb lesz. Én nem a fájdalomtól félek, hanem hogy ne tartson sokáig megint...
2012. febr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehez szulesem volt, igazabol nem emlekszem csak a felere, mert elajultam, utana meg altattak rogton, mert nagyon sok vert vesztettem, a lanyomat is orakkal kesobb lattam.

Beszelunk a masodik gyerekrol......mar most remalmaim vannak :) Talan annyi, hogy jo helyen fogok szulni es kerek epiduralist, ez egy kicsit megnyugtat.

2012. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!