Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre, ha a...

Utalhat terhességre, ha a reggeli ébredési hő 37ˇvagy fölötte van?

Figyelt kérdés

Ez azért meglepő számomra,mert nem fordúlt elő még ilyen.36.8-9-től soha nem megy feljebb a hőm,pedig ugyan akkor mérem és ugyanúgy iszom palástfű teát min az előző ciklusokban.Jaj igen és most ultrahanggal bizonyított,hogy tüszőrepedés előtti napon is együtt voltunk és utánna is úgy,hogy még nem telt el 24 óra.

Mi a meglátásotok?


2012. febr. 7. 09:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a görbém,ha segítség,amihez annyit fűznék hozzá,hogy ultrahanggal bizonyított,hogy nem a 15,hanem a 17.napon volt tüszőrepedés.

[link]

2012. febr. 7. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a görbéd, nekem is 37c fölé ment a hőm az első terhességemnél. Nem is ment lejjebb, szülésig.:)

Szerintem ez a hónap a te hónapod lett!

2012. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Óó ez nagyon szépen alakul! Nagyon sanszos!

Megy a drukk! :)

2012. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!

Nagyon aranyosak vagytok!!!

Remélem tényleg az én hónapom!!!:)

Bizakodó vagyok most:)

2012. febr. 7. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Még 1 hét és tesztelhetsz:) szép görbe
2012. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!:)
2012. febr. 7. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok. Mi lett kérdező? Az a hónap végül a tiétek lett?

Utána hónapban nekem is sikerült teherbe esni, 2012 november végén született meg a kisfiam.

2018. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!