Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcius ota nincs menstruaciom...

Marcius ota nincs menstruaciom. Egy hete voltam utoljara orvosnal, aki azt mondta, hogy varjunk..Most mar tenyleg nem tudom, hogy mi van? Kerem irjon aki jart mar ilyen cipoben?

Figyelt kérdés
Marcius ota nincs menstruaciom. Legalabbis 28-an volt utoljara. Ezt mar irtam. Egy hete voltam utoljara orvosnal, aki azt mondta, hogy varjunk, de mar nem tudom, tenyleg mi van. semmi jel. a teszt negativ volt, aztan latta a babat, legalabbis egy kicsi valamit, aztan megint varjak. Nem tudom, tenyleg mi van. Nincsenek semmien tuneteim, es pont ez a furcsa. Kicsit tobbet jarok pisilni, illetve a hasam neha olyan furcsa, nem tudom megmagyarazni, hogy. furcsa. Hallottam mar mar pedig terhes vagy, csak varjal, es az ellenkezojet is. Viszont az orvos mindent rendben talalt nalam. erdekelne van e itt valaki aki ugyanigy jart es, ha igen, vele mi lett? Terhes, vagy valami problema?
2009. jún. 2. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb dolog, amit tehetsz, ha más orvos véleményét is kikéred.
2009. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az első hozzászólónak. Keress fel egy másik nőgyógyászt, mert ez a bizonytalanság, amiben most élsz, idegörlő! Már ma kérj egy időpontot egy másik dokitól, hogy meg ne gondold magad! Majd írd meg légyszi, hogy mi lett veled!
2009. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!