Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek adjatok tanácsot!...

Kérlek adjatok tanácsot! Lehet baba?

Figyelt kérdés

A mostani ciklusom barnázgatással kezdődött 3 napig, utána 4. napon volt piros vérzésem először. A ciklus 21. napja körül fehér krémszerű folyásom volt (nem szokott lenni)és szúrkált a hasam.

Most az első naphoz képest a 31. napnál vagyok, a piros vérzéshez képest a 28. napon. Kicsit teltebb a mellem, nem jött még meg. Nem görcsöl a hasam, de "feszít". Viszont egy negatív tesztem van már máról. Szerintetek van még esély babára? Nem tudom honnan számoljam a ciklust. Általában 28 naposak voltak, legutóbb azonban 31 napos volt :- (


2012. febr. 9. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Tanács? Hát azt hiszem csak a türelmet lehet mondani. Még pár nap és biztosan kiderül. Szorítok!

Amúgy még bármi lehet!!!

2012. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, aranyos vagy :-)) azt hiszem igen, csak ez marad! Csak olyan rossz ez a várakozás :-) meg azért is izgulok, mert tudom, hogy nem egy világrengető probléma, de minden nap vérhigítót kell magamnak adni, injekcióban, és jó lenne nem több hónapig próbálkozni....de tudom ez nem így működik!

Köszönöm mégegyszer!

2012. febr. 9. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A 12. hétig nagyon lassan megy az idő. Ilyenkor azért, hogy összejöjjön a baba, jó helyre tapadjon, legyen szívhang, és a 12. héten jó legyen a nyaki redő méret, és egy kicsit fellélegezzünk, hogy letelt az a bizonyos kritikus időszak.

Most a 22. hétbe megyek, és észrevettem, hogy most azért izgulok, hogy mindent sikerüljön idejében beszerezni.

: )

2012. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:-)) át most ugorhatnánk az időben mondjuk hétfőig. Hétvégén csinálok egy tesztet aztán meglássuk :-)
2012. febr. 9. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Eredmény?

: )

2012. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:-) hát örülünk is meg nem is...múlt héten begyűjtöttem egy dokitól egy HCG termelő ciszta diagnózist...hál Istennek nem hittem neki, elmentem egy másikhoz, kiderült, hogy terhesség az tuti, meg van vastagodva a méhnyálkahártya is, de méhen belül még nem látott semmit, holnap megyünk megint ultrahangra, remélem, hogy megtalálja a kis petezsákot. Izgulok nagyon, hogy ott legyen!
2012. febr. 23. 07:23
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és pesze már 2 csíkosak a tesztek több mint 1 hete :-))
2012. febr. 23. 07:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Baba és jó helyen van!!!! :-))))
2012. febr. 24. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó! Örülök!

Jó egészséget!

: )

2012. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!