Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szeretnénk ebben az...

Mennyien szeretnénk ebben az évben kismamák/anyukák lenni?

Figyelt kérdés

- Mennyi idősek vagytok?

- Mennyi ideje próbálkoztok?

- Hányadik baba lenne?

- Milyen praktikákat vetettek be?


Írjatok le mindent, amit fontosnak éreztek!


2012. febr. 10. 22:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

26 éves vagyok, férjem 30.

Tavaly október óta "nem szabunk gátat" a dolognak, de nem kifejezetten törekszünk rá (tehát nem nézzük a naptárat vagy ilyesmi).

Első babánk lenne, és boldogok lennénk, ha idén megfoganna.

2012. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is és a párom is 24 évesek vagyunk. Január végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését, tehát ez az első hónapunk.

Ő lenne az első kisbabánk. Le sem tudom írni mennyire vágyunk rá! Mióta elhatároztuk magunkat, a páromat mintha kicserélték volna. (persze pozitív irányba) :)

Én a ciklus.hu-n regisztráltam, és az alapján a megadott napokra "koncentrálunk". Eddig nem nagyon figyeltem ezekre a dolgokra, mert nem tartottam fontosnak. A számítások szerint 12-én lesz peteérésem, de ha jól éreztem szerdán volt. 2 naponta próbálkozunk: 5-e, 7-e, 9-e. A ma este hasszurkálást éreztem, fogalmam nincs, hogy mitől.

Nagyon szeretnénk már a babát, de nem élem bele magam semmibe. Február 25-ére nem várom!!!! :)

Ha most összejönne, akkor a szülinapomra érkezne meg még az idén, és ennél nagyon szülinapi ajándékot nem is kaphatnék senkitől :)

Veled mi újság? Válaszolsz te is ezekre a kérdésekre?

2012. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Persze válaszolok én is. :-)


A férjem 30 én 28 éves vagyok. Fél éve próbálkozunk, már én is regisztráltam a ciklus.hu-ra, nem foglalkoztam eddig sosem a hőméréssel, ovu tesztel és egyebekkel. De ettől a hónaptól elkezdtem a hőmet mérni és ovu tesztet is veszek. A lányunk (2 éves)elsőre megfogant, tehát ezek a dolgok ujjak nekem, sajnálom, hogy a kis tesó ennyit várat magára. Orvoshoz ez ügyben még nem mentem, még 3 hónapot adok magunknak és ha nem sikerül, akkor elmegyek. De bízom benne, hogy eddig nem jó időben voltunk együtt és azért nem sikerül.

Remélem ez a hónap vére sikeres lesz.

Majd írjatok mi lett veletek!

2012. febr. 11. 00:21
 4/15 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok. Múlt héten teszteltem pozitívat :) (4 hetes 5 napos vagyok) :) Ez a 2.próbálkozás volt és 3. baba.

Első lányom elsőre sikerült és 3 éves. Második lányom is elsőre sikerült, ő 15 hónapos.

Most hőmérőztem, és ovutesztet használtam, bár pont elfogyott most, mire kellett volna :) :)

Másodiknál hőmérő, ovuteszt, ittam málnalevélteát és palástfű teát, barátcserjét szedtem, de ott hosszú volt a ciklus, azt is rendezni szerettem volna, de közben szerencsére terhes lettem.

Elsőnél nem csináltam semmit, esküvő után rögtön sikerült, ahogy peteérésem volt, de ott nem néztem semmit, csak friss házasként ki sem szálltunk az ágyból.


Jónak tartom az ovulációs teszt használatát, szerintem nagyon sokat segít, hogy megismerd magad. Hőmérőzés is jó, ha van hozzá reggelente türelme az embernek.

2012. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24 vagyok a férjem 28. Már két éve próbálkozunk. Túl vagyunk már sok mindenen: HSG, laparoszkópia, gyógyszerek... ha ez a hónap nem sikerül irány az inszem
2012. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Párom 37 én meg 28. Ez a 10.hónapja, hogy próbálkozunk, de már a Kaáliba megkezdtük a vizsgálatokat.
2012. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

-Én 36 éves vagyok, a férjem 33.

-8 éve próbálkozunk.

-1. baba lenne.

-Túl nagyon sok megpróbáltatáson, gyógyszereken, injekciókon, műtéteken, inszemináción most eljutottunk arra a pontra, hogy bejelentkeztünk a Kaáliba.

Nagyon bízunk abban, hogy a lombik végre meghozza a régóta várt sikert! :)

2012. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sivana válasza:
Én 23 éves vagyok, a párom 30. Mi 2 éve próbálkozunk, sajnos volt közben egy dermoid cisztám, és a jobb oldali petefészkem ki is vették. Én próbálkoztam már méhpempővel, teákkal, de eddig nem segített. Most a dokim clostit írt fel. Holnap kell megjönnie tehát akkor kezdem. Ha ez sem segít akkor inszem :S Hozzáteszem pajzsmirigy vizsgálaton is voltam és azzal is minden rendben volt. Valamint nem is vagyunk az a túlságosan erre görcsölős pár, tehát csak a Jó Isten tudja, hogy mikor fogan meg a baba, de várni fogjuk :)
2012. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is csatlakoznék hozzátok!Én 30 éves vagyok párom 35.Harmadik hónapja próbálkozunk,és első baba lenne.Sajnos a nem várt ma jött meg,így ez a hónap se jött össze....Sok sikert mindenkinek!!!
2012. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

29 vagyok, férjem 42. Van már két gyerekünk 5,5 és 3,5 évesek), mind a ketten a második próbálkozós hónapban jöttek össze. Most szintén a második próbálkozós hónapban vagyunk a harmadikkal és remélem, hogy sikerülni fog.

Nálunk van minden! :D Cickafark és palástfű tea, premens tabletta, hőmérőzés és ovu teszt. Remélem sikerülni fog és remélem nektek is! :)

2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!