Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várthoz képest mikor és...

A nem várthoz képest mikor és mi volt az első jele annak, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most azért járok többet WC-re, mert a szervezetem játszik velem, vagy csak alapból, hogy többet ittam, vagy megfogant egy várva-várt piciny élet...

Egyébként 29-ére nem várom.


2012. febr. 19. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nemvárt elötti nap, 11.dpo-n. Elötte semmit. Ja, és ikrekkel.
2012. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szinte semmi.Talán az,hogy jobban feszült a cicim,és egyáltalán nem volt egy pici puffadás érzésem sem.Görcseim a mensi előtt sincsenek.2 gyerekes+pocakos
2012. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Ja,és hogy mikor.A nemvárt napja előtt 1-2 nappal.Csináltam is tesztet,és már halvány pozitív volt akkor is.
2012. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1 héttel ovu után szurkált kicsit a hasam, aztán mikor már meg kellett jönnie, akkortájt kezdtem furcsán érezni magam, erősebben vert a szívem, kipirosodott az arcom, ilyesmi.

A te esetedben így hogy még 10 napod van hátra, nem hinném, hogy terhesség miatt pisilsz többet, hacsak nem jóval, kb. 1 héttel hamarabb nem fogant. Sok más oka is lehet a többszöri pisilésnek.

2012. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia...ebbol is látszik h mindenkimáshogy reagál...és ovu után kb 7-8nappal alig birtam munkában nyitvatartani a szemem...nemtudtam h terhes vagyok...Utána állandoan wcre jártam ha nem ittam akkor is és lehet h hihetetlen de naponta 3x jártam nagy WCre,nemhogy székletrekedésem volt amit mindenhol írnak hanem ment a hasam...Azthittem gyomorrontás.A mellbimbo fájdalmakrol nem is beszélek ahogy hozzáért a polóm fájt..pirosabbak voltak...Mikor hazamentem rogton mentem aludni mert fáradt voltam...aztan csináltam mensi elott tesztet és negatív lett...a nem várt után 2nappal eros pozitívat teszteltem...és akkor jottem rá h ezek tunetek voltak...
2012. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ugyanebben a "cipőben" járok én is!!! :)

Gyakori és hirtelen pisilés..szúrkál a hasam és olyan érdekes nehéz + a melleim is duzzadnak!

A mensimet én is febr. 29-re nem várom!

Nekem a peteérésem 1 hete vasárnap volt,nagyon fájt a hasam,így csak hétfőn voltunk együtt a férjemmel....de azért bízok a pozitív tesztben és vhogy az a megérzésem is,hogy jön a kistesó! Már elkezdtem szedni tegnap a gravidát is :-)) Sok sikert!Majd írd meg,mi volt! Mikor tesztelsz?

2012. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, te is írd meg majd mi volt!

Én nem várt előtt nem akarok tesztelni, és bele élni sem merem magam. Mi az első babócán dolgozunk, és most intenzívebben mint nektek jött össze. Hát remélem mind a ketten mosolygós napra ébredünk majd mikor tesztelni fogunk. Te mikor tesztelsz majd?

2012. febr. 19. 14:08
 8/15 anonim válasza:

Jövő héten csütörtökön reggel az első vizeletből egy 10-es érzékenységűvel! Már alig várom!! :)

Majd megírom!Az örömömet majd úgyis a neten élem ki,mert a családnak majd csak húsvétkor szeretnénk bejelenteni,ha sikerül!Bár anno annyit hánytam,hogy kórházban kötöttem ki 2-szer,ott esélyünk sem lett volna eltitkolni!

(Az első gyermekünk elsőre össze is jött,reméljük most sem lesz "gond"! Ha negatív,akkor majd legközelebb jobban dolgozunk az ügyön)

2012. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Engem januárban megviccelt a szervezetem és jeleket produkált :(. Remélem egymás után kétszer nem játsza ezt el. Minden esetre most néha szurkál, többször pisilek, eszek. Az arcom csupa pattanás és még mindig van fehér folyásom,ami ilyenkor már nem szokott. Szurkolok nektek, hogy négy tagú legyen kis családotok!
2012. febr. 19. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Issssssszonyatos fáradtság. Mindkettőnél, más nem :)))))
2012. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!