Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek a talpmassz...

Segített valakinek a talpmasszázs a ciklusa helyreállításában vagy a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Októberben hagytam abba a fogamzásgátlót 7 év után és szóta 2szer jött meg!2 hónapja járok reflexológushoz,de még mindig nem jött meg,lassan 2 hónapja késik,pedig többször görcsöl a hasam!Ö azt mondja legyek kicsit türelmesebb,mert ehhez idő kell!Nagyon szeretnénk már babát!:)Elöre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 20. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát lehet,hogy nem leszek népszerű, de én sosem értettem,hogy elsőkörben miért nem orvoshoz megy, akinek gondja van.

Ne érts félre, nem bántani akarlak. Csak van egy ismerősöm 36 éves, több éve nem jön a baba. Ahelyett,hogy normális orvoshoz, vagy akár lombikra menne, az összes kuruzslót megjárta. Csinált már nem tudom hány diétát, masszázst, evett különféle gombákat, akupunktúra és még sorolhatnám. Tényleg nem fogom fel,hogy ha ennyire nem jön össze, akkor miért nem megy el egy jó orvoshoz, akinek ez a szakmája!

És ezek szerint nem ér semmit egyik módszer sem, mert akkor nem várnának már legalább 6 éve a gyerekre!

2012. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,voltam orvosnál,felírt gyógyszert cisztára,de még rosszabb lett,ugyhogy többet nem szedek be semmit amiket az orvos ír fel!Csak 4 hónapja hagytam abba a gyógyszert,ugyhogy nem gondolnám hogy lombikra vagy bármi ilyesmire gondolnom kéne egyenlőre!A reflexológus kezelte ki a cisztáimat!Én egészségügybe dolgozom,és sajnos tudom milyenek az orvosok!:)
2012. febr. 20. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a talpmasszázs hatására nőtt meg a cisztám majdnem duplájára, így végül műteni kellett.

Szerintem keress egy jó orvost, vagy esetleg pár hónapig próbálkozhatsz a gyógynövényekkel, én nagyobb eredményt remélnék attól, mint a masszázstól.

2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem pont a kérdésedre válaszolok, csak kapcsolódik hozzá. Nekem a férjem járt talpmasszőrhöz, előtte nem jött össze a baba, de utána igen. Persze nem tuti, hogy attól, de én hiszek benne. Tudom, hogy mikor fogant a babánk, s akkor délután is pont a masszőrnél volt.

Vagy hiszel benne, hogy hat vagy elmész egy dokihoz és gyógyszeresen oldod meg.

2012. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nektek pedig gratulálok a Babához,biztos hogy van összefüggés a kettő között,sokkal jobb mint állandóan orvoshoz menni,akik csak felesleges hormonokkal tömnek,ha kell,ha nem!:)
2012. febr. 20. 14:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Megjött végre,ugyhogy mégiscsak helyrejött hormonok nélkül is!:)
2012. febr. 21. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondom,hogy tuti nem segít, de azért nézzük meg a lombik sikerességek arányát!

Ha hormon,ha nem, működik.

2012. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért jöttök a lombikkal,nem ez volt a kérdésem,nekem segített a masszírozás,és örülök hogy nem tömtek megint hormonokkal,ennyi!
2012. febr. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!