Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti aggódtok, hogy nem fog...

Ti aggódtok, hogy nem fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Mi most próbáljuk második hónapja, de nagyon félek, hogy nem fog összejönni. Honnantól lehetek benne biztos, hogy nem lehet gyerekünk?
2012. febr. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én aggódtam, pedig semmi okom nem volt elvileg:) Három hónap sem kellett, és jött a baba!:):) Években mérhető, ha el kell gondolkozni, hogy esetleg valami nem stimmel, de még akkor sem biztos, hogy van gond!!! Nyugi!:) Ez az aggódás nem segít, bár én kivétel vagyok:) ne idegeskedj, ne görcsölj rá, mert az nehezíti, hagyd magad...:)
2012. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne parázz rá, szard le, és abban a hónapban fog sikerülni.

30 év alatt akár fél-egy év is normális, felette kicsit többnél sem feltétlen kell rosszra gondolni.

Eleinte én is vitamin, meg naptár, meg hőmérő, minden áldott nap kötelező szex,gyógyteák és társai.

Aztán 3 hónap után eluntam, dafke csak azért is leszartam, se vitamin, se számolás csak 2-3 naponta együtt voltunk,majd lesz valahogy... így jött össze végül.

2012. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még mindig aggódom,hogy nem jön össze a baba!!idén töltöttem a 30. és félek ki fogok futni az időből!!mi szep. óta próbálkozunk!!ez még nem sok idő de félek,hogy hiába mentem el a dokihoz és azt mondta nincs gond nálam mégis aggaszt!!
2012. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi fél éve próbálkozunk és eddig semmi. Nekem is volt időszakom, amikor bepénikoltam, meg nagy sírás-rívás volt, amikor megjött. Nálam mindent rendben talált az orvos, a férjem kicsit lustábbak a sejtjei, de ő meg kapott rá vitamint, így már nem aggódunk. :) Persze minden hónapvan van egy "kis" izgalom, hogy vajon mi lesz, de már nem görcsölök annyira, mint 1-2 hónappal ezelőtt.
2012. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*bepénikoltam= bepánikoltam :)
2012. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"jó " tudni, hogy más is ennyire izgul... Mennyivel egyszerűbb lenne, ha programozva jönne a kisbaba, amikor a pár akarja! :)
2012. febr. 21. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van Kérdező! Tényleg jó lenne.
2012. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!