Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nőgyógyász elérhetőségét...

Olgi82 kérdése:

Olyan nőgyógyász elérhetőségét megírnátok, aki altatásban végez petefészek átjárhatósági vizsgálatot társadalombiztosítás terhére, lehetőleg Pesten?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

(petevezeték)

Nincs saját orvosod? Vele biztosan meg tudnátok egyezni.

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy félsz a vizsgálattól és ezért szeretnéd, hogy altatásban végezzék el.

De nem kell mindent elhinni, amit itt-ott olvasol a vizsgálatról.

Én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani. Két átjárhatósági vizsgálaton vagyok túl, az első egy röntgenes HSG volt, ahol az egyik petevezetőm elvolt záródva, amit fel kellett szabadítsanak, és nem fájt. Jó, nem volt egy kellemes érzés, de nem volt fájdalmas.

Majd másfél év után a második ultrahangos volt HYCOSY, ott csak egy kis feszítő érzést éreztem, amikor befecskendezték a kontrasztanyagot, de különösebben nem volt rossz élmény.

Az elsőnél nagyon féltem, mert azt olvastam, hogy hát mennyire fájdalmas, de tényleg nem volt az. Aztán lehet, hogy csak szerencsém volt.

Én magán orvosnál voltam, de Tb-re is megcsinálják.

Hátha a többiek tudnak segíteni.

2012. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, petevezetéket akartam írni, bocsi.

Az előző orvosommal voltak problémáim, ezért keresek másikat. Egy másik meg azt mondta, hogy ha nem bírom ki altatás vagy vmilyen érzéstelenítés nélkül, akkor gyereket se szüljek, mert az is fájdalmas, de ennyit ki kell bírni őszerinte. Persze Ő férfi. Tényleg azért írtam, mert tartok tőle, sok rossz sztorit lehet olvasni.

Köszi, hogy írtatok.

2012. febr. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!