Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt orgazmusotok annál az...

Volt orgazmusotok annál az aktusnál, amikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Élveztétek azt a szexet? Ugyanolyan volt mint a többi?
2012. febr. 23. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem volt.
2012. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
42%

Három terhességből kettőnél tudtam, hogy mikor fogant a baba.

A másodiknál spirállal védekeztünk, az aktus után mondtam is a férjemnek (nem mintha ok-okozati összefüggés lenne), hogy ez olyan orbitális orgazmus volt, hogy ebből tuti gyerek lesz. Lett is :)


Persze, hogy élveztük a szexet, mivel azért szeretkeztünk, az, hogy ebből gyerek is lett, csak hab a tortán. Én pl. nem hiszem, hogy tudnék csak azért szexelni a férjemmel, mert gyereket akarunk gyártani. De könnyen beszélek, nem kellett egyik gyerekünkre sem várni.

2012. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
88%

Élveztem, de hüvelyi orgazmusom nem volt.

Kicsit másabb volt, mint a többi, mert a szomszéd szobában anyósomék aludtak (épp kirándultunk külföldön).

2012. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
Nem volt nekem sem, sőt mi több, a párom alig tudta felidézni melyik alkalom lehetett ez, annyira nem sikerült nagy durranásnak. Inkább arra emlékszünk, hogy illóolajos, gyertyafényes fürdőzéssel kezdtük, minek során nagyon sokat viccelődtünk.
2012. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
67%
Sem az elsőnél, sem a másodiknál nem volt, a férjem sajnos nem tud kielégíteni, nincs hüvelyi orgazmusom. Élvezni élvezem, de nem eléggé.
2012. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Utolsó! Orgazmusod szokott lenni? Maszturbálni szoktál?
2012. febr. 23. 17:05
 7/68 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Akkor miért nem simogat ő, vagy te magadat? Nagyon kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa rásegítés nélkül.
2012. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, úgy meglepődtem az utolsón, hogy a kérdésre nem válaszoltam. Az első babámnál nem tudjuk melyik lehetett, de általában volt orgazmusom. A másodiknál, öszvissz. 2x voltunk együtt, és nem is középidő táján, hanem mensi után, és a nem várt előtt 2-3 nappal. Mensi után foganhatott a lányom, egy hatalmas orgazmus után. :))
2012. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
75%

Évek óta nincs és nem is szokott lenni. Vagyis szokott, álmomban. :)

Tudom, tenni kéne ez ellen, mert ez így nem jó, de most várandós vagyok és el vagyunk tiltva az együttlétektől és az orgazmustól is. Nagyon érzékeny helyen van a placenta. Szóval azoktól az álombeli orgazmusokat nem tudom kivédeni, hogy ne legyen baj a babával.

2012. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy ez már off... csak gondoltam megosztom.. nekem sincs hüvelyi orgazmusom, innen tudom, hogy akkor sem volt, mikor fogant a baba.


3. voltam (azt hiszem)

2012. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!