Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lufi érzés folyamatos? Vagy...

A lufi érzés folyamatos? Vagy hol erősebben hol gyengébben jelentkezik?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni, hogy a haspuffadás az folyamatos vagy néha erősebb néha gyengébb. Tegnap nekem nagyon nagy "lufim" volt. írtam is ide. Ma reggelre elmúlt legalább is mikor felkeltem nem éreztem. Most hogy beértem a melóba megint érzem hogy fáj a petefészkem és a lufi megint kezd kialakulni.Reggel olyan érzésem volt mintha este tornáztam volna. A hasam is mintha zsibbadt volna a combom fájt. Pedig semmi mást nem csináltam mint eddig, sőt inkább többet pihenek, mert mostanában gyorsan elfáradok. A hőm most már 5 napja 37. Nem több nem kevesebb azt hittem már rossz a mérőm, de a csap alatt meleg víztől följebb is ment. Eddig ilyen hőgörbém nem volt. 16-ra nem várom. Van valakinek ilyen? Már orvoshoz fordulnék, mert félek hogy valami komoly gond van a dologban. Ilyen érzésem még sosem volt.
2008. ápr. 9. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is puffadok, de csak néha és főleg reggel...egyébként nekem 14-e körül nem kellene megjönnie. M
2008. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, ez lehet menzesz előtti tünet, meg lehet más is, vagy babás tünet..ettől függetlenül te elmehetsz orvoshoz, ha zavar, ha meg nem vészes a dolog, akkor meg kell várnod a menzeszed esetleges elmaradását..
2008. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!