Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet hogy csináltam...

Az a helyzet hogy csináltam ma egy lily tesztet reggeli vízeletből és negatív! Nem tudom mi lehet de a petefészkem úgyanugy szurkál és a melleim is érzékenyek de már nem annyira! Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Lányok én írtam hogy nagyon félek mi lehet ez! A vérvizsgálat holnap jön meg de cseszhetem mert pénteken vették le amikor kezdődött a barnázásom és a tesztem is pozítiv volt még aznap!Nem tudom már mit higgyek !Szedem az utrot de a barnázás még van de semmi görcs semmi hasfájás!!A vérben biztos lesz hcg és akkor mit csináljak?Menjek megint orvoshoz???Mert az itthoni tesztjeim mint írtam negatívak tegnap óta!!!Bemásolom a két nappal ezelőtti kérdésem!Ja és a reggeli hőm tegnap mértem ma nem 36.9
2009. jún. 7. 08:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a 2 nappal ezelőtti kérdésem!Nagyon félek! Mi lehet ez vagy mitől van?

4 hetes vagyok voltam dokinál írt fel utrogestant plussz szedem az elevitet már 3 napja!!!ma fürdés előtt ahogy mentem wc-re barnás bordós volt a bugyimon megfürödtem vettem be 2 szem nagneb 6-ot és lepihentem!Kikellett mennem egy fél óra múlva megint és amikor pisilek semmi nincs a wc-ben csak ha megtörlöm magam!Most egy fél perce megint voltam és amikor megtöröltem magam most nem volt semmi!!Nagyon félek holnap első utam a doki de addig is volt már így valaki?És megmaradt a baba?Nagyon várva várt baba!!!!!!Ja és semmi görcs vagy hasfájás!Kérlek segítsetek!

2009. jún. 7. 08:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen akkor fordulhat elő, ha megtermékenyült ugyan a petesejt, de nem tapadt meg. Sajnálom. Van rá egy pici esély, hogy mégsem tévedés, de ha a vérben ott lesz a hcg, a doki úgyis újra megvizsgál. Mivel az előző vizsgálat óta eltelt már egy kis idő, ha baba van, akkor látszódni is fog.

Tudom, nehéz ez, de hamarosan kiderül. Minden jót neked!

2009. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg tudom hogy nehéz de bármi van úgyis kiderül hamarosan.
2009. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!