Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori a nemvárt...

Mennyire gyakori a nemvárt előtt ill. alatt a barna váladék? Holnap kellene megjönnie, de ma reggel ilyet tapasztaltam. Azóta semmi. Szokott lenni menszesz előtt de utána rögtön meg is jön, most meg még nem jött.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg meg fog jönni. A hődet méred?
2009. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hőmet nem mérem, mert több műszakban dolgozok, nem lenne értelme. Kíváncsiságból megmértem tegnapelőtt reggel(25cn.)36,7, tegnap:36,9, ma 36,7. Szerintem ebből semmi következtetést nem lehet levonni, csak gondoltam megírom.
2009. jún. 9. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
igen valsz.mensi lesz
2009. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mensi sajnos... Kicsit magasabbnak kellene lennie a hődnek, mégha rendszertelenül ébredsz is.
2009. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!