Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek, hányadik inszemináció...

Kinek, hányadik inszemináció sikerült? Kérlek, bíztassatok, nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban lesz a negyedik inszeminációm. 4 éve próbálkozunk, ha ez nem sikerül, többször már nem megyünk. Mivel tudnám a sikert elősegíteni?
2012. márc. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátnőméknél 3.ra sikerült, igen ám..de nem egyedül jött a babó. 3 kicsilány volt a pocakjában, akik ma már lassan 2 évesek, és ahányan vannak, annyi felé szaladnak. Nagyon fontos(tudom, hogy nehéz), de ne akard annyira, ne görcsölj rá. Élvezd a mindennapokat, a párodat, az együtt töltött időket, stb. Mnejetek el egyet nyaralni, ha tudtok. Feljtsd el ezt a baba-gondolatot. Meglátod, akkor fog jönni a kicsi, amikor nem számítassz rá.

Tapasztalat: 23. héten megindult a szülés az ikreimnél, sajnos nem maradtak meg. Teljesen összetörtem. Majd egy év múlva ismét terhes lettem, akkor pedig elvetéltem. A doki azt mondta, hogy ne is próbálkozzunk, mert úgysem tudom kihordani. Ő tanácsolta, hogy ne görcsöljünk rajta. Eltelt 2év, és tényleg :) Ő ma már 6éves nagyfiú, és nemsokára jön a hugica :)

Sok sikert kívánok, és nagyon sok kitartást :)

2012. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is volt 4, de nem sikerültek. Mi is feladtuk, megterhelő volt anyagilag és lelkileg egyaránt. Majd az utolsó inszem után elutaztunk 2 hétre és onnan már 3an, vagyis 4en jöttünk haza. (Már van egy nagyfiunk.)

El sem akartam hinni, hogy sikerült. Már a 19. hétben járunk, újra kisfiunk lesz. És tervezzük a harmadikat.

Mi 2,5 éve próbálkoztunk, mire sikerült.

Van valami nőgyógyászati problémád, ami indokolja az inszeminációt? Petevezetékek átjárhatók?

Kívánom a legjobbakat!

2012. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bízz és reménykedj,akard mindennél jobban a babát...!!
2012. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek az első sikerült, ikrekkel, több másik barátnőmnek pedig egyik sem, a lombik viszont utána elsőre. Inszemeknél ne add fel semmiképpen, nagyon sokan vannak olyankor, akiknek utána a lombik rögtön sikerül, mert az a plusz hiányzik addig.
2012. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!