Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 25. napon, még...

Ma vagyok a 25. napon, még kb.5-6 nap és nagyon nem kéne megjönnie.3 napja fura szúrkálásokat érzek, és tegnap óta olyan fura ízű a szám, mintha cigiztem volna. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A hőm már napok óta 37,1 és környéke! Nagyon szeretnénk a babát, és remélem most sikerült, bár nem merem beleélni magam! Tegnap éreztem egy olyan szúrást amit még a hüvelyemben is éreztem! Nem tudom, lehet baba?
2008. ápr. 11. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak feleslegesen izgatni, de én pont így jártam. Pici apró szúrka, meg néha egy egy nyilalás mensi előtt néhány nappal ,és 16 hetes vagyok :)

Drukkolok, hogy ne jöjjön a mikulás! :)

2008. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy baba van a dologban! Már nagyon vágyunk rá! :)
2008. ápr. 11. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, (előző válaszoló), mi is sokat vártunk rá, de mindig elment, és most remélem minden rendben lesz. Nagyon drukkolok neked, majd írd meg az eredményt. Ha pedig mégis megjön ne add fel, össze fog jönni! :)
2008. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még korai lenne megmondani sikerült-e vagy sem. Nekem nem volt semmi terhestünetem mensi előtt, viszont ez már gyanús volt, hogy nem érzek semmit, (egy két nappal előtte mindig megéreztem). Most semmi, csak nagy étvágy és hiszti,ill a hőm 37 helyett 37.1-en stagnált. Gondoltam PMS. De egy nap késés és a teszetm + lett. Hétfőn megyek dokihoz. Még most sincs tipikus tünetem a puffadáson kívűl, meg néha szurkál. 6 hetes kismama
2008. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem viszont tuti baba. drukkolok nektek.
2008. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!